Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat...

Hogyan szerezzek barátokat edzésen?

Figyelt kérdés
Most kezdtem focira jarni, tegnap volt az elso edzesem. Szeretnek baratokat szerezni edzesen. Mindenkinek van baratja rajtam kivul, raadaul meg bea vagyok mert most kezdtem. Meg egy masik uj gyereknek is mert a baratnoje ide jar. Szoval hogyam szerezzek baratokat? Fontos lenne! Koszi a segitseget 13/L

2016. júl. 22. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal hogy ketten vannak mutatkozz be, es kezdjetek el beszelgetni vagy amikor piheno ido van menj oda aki szimpi neked es kerdezd meg hogy ideulhetek? Ha normalisak ugy is kerdezgetni fognak mert kivancsiak rad , ha meg nem is szerzel olyan baratot akivel folyamatosan egyutt loghatsz legalabb joban vagy veluk
2016. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazabol jofejek mert nem volt vizem es kerdezek hogy kerek-e de mindenkinek van baratja es nem igazan sikerul beallni valakikhez beszelgetni,
2016. júl. 22. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj és nem is lehet már az első nap mindenkivel barát lenni. Ehhez idő kell, nyugi, majd idővel kialakul valami. Csak lazán beszélgess el mindenkivel és akivel érzed, hogy jobban kedveled, jobb az időt vele tölteni akkor azzal már lehet többet foglalkozni, ha pedig kölcsönös a szimpátia, akkor már barátok is lehettek akár.
2016. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!