Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én most hol állok a rangsorban...

Én most hol állok a rangsorban az osztályban?

Figyelt kérdés

Egy hónapja járok tanfolyamra és nem tudom hogy most menőnek számítok, lúzernek vagy, a középmezőnyben vagyok. Szóval az osztály 16 fős, főleg ilyen 20-35 eves stréberek, prűdek és ezek a tipikus komolykodó arcok járnak oda. Elegáns ruhák, nyakkendő, szóval ilyen irodai mikulások es titkarnő féleségek. Soknak van gyereke szóval vannak anyukák, apukák, sajnos eleg begyepesedettek.

Az a baj én meg pont az ellentetük vagyok, ez a lázadó komolytalan tipus. Rövid par centis hajam és átlagos testalkatom van 174centi/61 kiló, bakancsba járok, bomberdzsekibe vagy bőrkabatba meg málha zsákom van. Eléggé kinéznek főleg a lányok, hozzám se szólnak, viszont úgy vettem észre hogy a pasik kedvelnek csak félnek kimutatni. Például ha elsütök egy poént mint a múltkor, amikor egy dög unalmas előadast kellett végighallgatni Afrikáról, a végén kérdezhettünk is, én meg megkérdeztem az 50 év körüli nőt hogy "hány n*gger húzott a f**ára?" ezen például a srácok visszafogottan nevettek, a többi csaj meg úgy nèzett rám mint egy marslakóra. Sokat káromkodok, van hogy óra közben kimegyek a budira cigizni, egyszer megtéptem az egyik csajt mert beszólt, aztan később a pasiját is megvertem, mert utána bejött kötözködni.

Közelebbi viszonyba csak egy sraccal vagyok aki a padtársam, ilyen stréber gyerek, de valamiért rajong értem, hasznos mert feleléseknél szokott súgni, egyébként rajtam kívül senki se szól hozzá, ki van közösítve. A többi nő teljesen hűvös velem, viszont sok pasi úgy vettem észre hogy kedvel bár kicsit tartózkodóak.

Hol vagyok most az osztalyhierarchiában, mit gondolhatnak rólam a pasik és a többi csaj?

26N



2016. júl. 25. 16:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A leírás alapján az osztály bunkója cím büszke birtokosa vagy.


Remélem, trollkodsz, mert ha egy 26 éves nő verekszik, káromkodik, óra közben kimegy cigizni és poénnak tartja, ha szexre utal, az elég kínos.

2016. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miért kínos? Csak mert nem vagyok ez a félénk, kiralylány tipus?
2016. júl. 25. 16:58
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
A kérdés olvasása közben azt hittem,hogy egy kis tizenéves írása.Erre nem,hanem egy 26 évesé. Remélem hogy kamu.
2016. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
Te csak egy **** vagy, akit nem fognak az osztály tagjának venni.
2016. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
76%
Azért kínos mert 26 évesen úgy viselkedsz mint egy 12-13 éves aki nagymenő akar lenni, de nem jön össze. A rangsor legalján kullogsz.
2016. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Hát,hogy őszinte legyek,akkor ez a kérdés vagy egy kamu,vagy egy paraszt vagy :D Most komolyan,hogy lehet egy 26 éves NŐNEK (inkább nőutánzatnak) ennyi esze?
2016. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

A viselkedésed alapján te vagy az, akit csak megtűrnek, és ha nem megy be órára, akkor örülnek, mert nyugodtan lehet órát tartani.


Respect a lázadásért, de tudd már mi merre hány óra, ha valóban ilyen lázadó kemény csaj vagy, akkor kisanyám, irány a blaha, menj be koccintósért, és éld az életed alkohol mámorban, ha meg már rászántad magad arra, hogy tanulsz, akkor legyen már benned annyi gerinc, hogy nem teszed tönkre más törekvését ugyan erre.


Ahogy többen is írták, két lehetőség van... vagy egy unatkozó kis tizenéves liba vagy, aki próbál egy kis veszekedést kiváltani, mert unalmas neki a délután, vagy pedig egy tapló, neveletlen, tudatlan én központú "nő"

2016. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy a rangsor aljan lennek, ugyanis volt egy szuk iszogatos "ismerkedos" osztalybuli ahova csak az osztaly felet hivtak meg koztuk engem is.

Ja es nem jatszok meg semmit, alapjaraton ilyen vagyok miota az eszemet tudom.

2016. júl. 25. 17:24
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Öcsém :D Hát ez alapján te nem az osztály, hanem az egész emberiség legalja vagy.

Nem azért néznek ki maguk közül, mert annyira irigyek rád, hanem mert egy hozzád hasonló, nőnek nem nevezhető tajparaszttal halál égő mutatkozni is.

Hogy mit gondolhatnak rólad? Szerintem azt, hogy egy zárt osztályon lenne a helyed.

18/L

2016. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Te nem az osztály, hanem az egész társadalmi hierarchia egyik legmélyebb bugyrában vagy, mégpedig a csöves punk kategóriában. De sebaj, ne bánkódj, az afrikai kérdésed valószínűleg megfelelően tükrözi értelmi képességeid, így neked ez tökéletes státusz.
2016. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!