Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet olyanokkal találkozn...

Yuuno kérdése:

Hol lehet olyanokkal találkozni vagy megismerni akikkel tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés
Igazság szerint 19 éves lány vagyok és olyan igaz barátom nincs akivel mindent megtudnék beszélni meg ilyesmi az osztályban a suliba meg nem ugyan olyan csak haveri alapon vannak, de jó lenne egy igaz barát akire jóban rosszban számíthatok rá ^-^

2016. júl. 26. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát... csak lány jöhet szóba, vagy fiú is? És hol, milyen korhatárokig?
2016. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiú is szóba jöhet mondjuk a korhatáron nem is gondolkoztam... Hát mondjuk... 27 évesig ^-^
2016. júl. 26. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Közösségi oldalakon vannak csoportok ilyen célokra. De ha ettől elzárkózol, ami részben érthető, akkor például egy hobbi kapcsán, vagy egy rendezvényen is ismerkedhetsz emberekkel, akik barátaiddá válhatnak.
2016. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jól sejtem, hogy szereted az animéket?


Egyébként én pont pár hónapja lettem 28. :P

2016. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Például itt is:D nekem írhatnál ha szeretnèl, 18 èves lány vagyok
2016. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gyakorikérdéseken hiába beszélsz ezekkel akik válaszoltak, ők nem lesznek "jóban rosszban számíthatsz rájuk" barátok ;)
2016. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen szeretem az animéket fentebb való kérdezőnek a válaszom aki meg utoljára válaszolt, hát lehetséges de kitudja, hogy mi lesz.. Azt mondják a remény hal meg utoljára ^-^ :)
2016. júl. 27. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!