Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon egedül vagyok, szeretné...

Nagyon egedül vagyok, szeretnék embereket megismerni, de sajnos nem megy a barátkozás, mindenkivel elbeszélgetek/mondok egy-két jó szót, de ennyi, nem sikerül, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Kicsit szociális fóbiás is vagyok-ha beszélek nyilvánosság előtt egyből elvörösödöm, nem szeretek a középpontban lenni. Emellett nem vagyok valami szépség-pici mell, alacsony testmagasság, +15kg-persze nem erre fogom, hogy nincsenek barátaim, de közrejátszik nyilván.

Nem iszom, nem dohányzom, nem szoktak bulikba sem járni,igazából sehova sem járok, csak elmegyek dolgozni és hazajövök. Itt a jó idő, olyan rossz így magányosan. Sportolni is szeretek, de egedül az is olyan rossz, olyan sokat voltam már egyedül, hogy nem bírok egyedül, önerőből elmenni sportolni, azt hiszem mindenki engem néz, teljesen zavarban vagyok, félek, izgulok, próbáltam már, de nem ment. Nem sírni akarok, tudom, hog mindenből fel lehet állni, de hol tudnék barátkozni vagy egyszerűen csak sportoláshoz társat/társakat szerezni, akivel tudnánk pár jó szót is váltani.

24/L BP


2016. ápr. 8. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz?
2016. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Blade Bone ***** válasza:
Egy-két jó szónál azért több kéne. Most pl elég szépen meséltél magadról, ha ezt valamilyen szinten próbálnád tartani, akkor könnyebben menne a barátkozás. :)
2016. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia.


Én is hasonló helyzetben vagyok, szívesen dumàlnék veled, nekem sincs sok baràtom. Ha lenne kedved beszélgetni, írj. 30F

2016. ápr. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Írj nyugodtan, ha gondolod. :) 22/F

2016. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani. Hasonló emberek csoportja :)

[link]

2016. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!