Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a barátommal?

Mit csináljak a barátommal?

Figyelt kérdés
Átjöttem az ország másik felére egy faluba a barátomhoz, hogy csináljunk valamit, de nagyon unatkozunk. Azt mondta van terve a 4 napra, így nem terveztem előre,, de csak 2-re volt :(. Mit csináljunk? Fürödtünk, meg pecáztunk, és most esik az eső, valószínűleg holnap is. Számítógépes játékokat már unjuk. Mindketten 16/f

2016. júl. 26. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Dominózzatok! :-D Feltéve, ha van dominótok! :-D Vagy menjetek múzeumba...
2016. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, nincs dominó. Múzteumba nem akar menni.
2016. júl. 26. 22:37
 3/4 anonim válasza:

Mozi egyik közeli városban?

Kártya: uno, póker, magyar kártya? Römi? Monopoly? Vagy ott vmi sorozat nézés? Film? Vicces videók? Honfoglaló.hu? Valamelyik csak jó.

2016. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gta San Andreas Multiplayert játszatok.Lehet ha számítógépes de nagyon jó.Ne MTA-t hanem Sa:mp-t. Tudok pár szervert Pl: SeeRPG vagy az InfinityRPG,WestRPG.Esetleg póker,monopoly,kártya,társasjáték :) Remélem kipróbáljátok.
2016. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!