Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet nagyon jól ismerkedn...

Hol lehet nagyon jól ismerkedni? Párt találni? És barátokat? Hely?

Figyelt kérdés

Barátokat szeretnèk ès már egy kapcsolat sem ártana. Szeretnèk kimozdulni,bulizni, csavarogni, enni-inni jókat, új embereket megismerni.

Vidèken lakom de nagyon sokat járok Pestre ezen a vonalon mindenfele: Ceglèd-Nyugati

17/L



2016. júl. 27. 22:31
 1/6 anonim válasza:
23%

Szia!

Részben hasonló helyzetben vagyok, csak "pár" km-re arrébb. Én még eléggé kezdő szinten vagyok ezen téma terén, de amit tanácsolni tudok: ha egyáltalán nincs olyan ismerősöd, akiben megbízol és elmennél vele akár bulizni, akár kávézni, akkor próbálj meg néhány osztálytársaddal egy találkát megszervezni, ami annyiban különlegesebb, hogy mindenki hoz magával egy havert. Emellé füllenthetsz úgy a találkakor, hogy nem tud jönni, mert dolga akadt (ismétlem, ha egyáltalán nincs senki).


Ha tudsz magadra vigyázni (márpedig miért ne tudnál? :D), akkor akár egyedül is elmehetsz valami közeli szórakozóhelyre, nem kell feltétlenül rögtön a fővárosban kezdeni. Nyugi, nem lesz ciki, én még menőnek tartanám, ha valaki segítség nélkül elmenne bulizni. Általában a bulikban minden lányt elkap legalább egy srác, mégha nem is Miss Universe. :)


Remélem tudtam hasznos tippet adni annak ellenére, hogy én még kifejezett szórakozóhelyen nem voltam. Ezeket a tippeket ismerőseimtől elhallottam, akik sűrűbben járnak el.

Mielőtt elfelejtem 16/F :)

2016. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom nem te vagy szőke lány Lajosmizse-nyugati vonaláról. Sebaj!

Legyél nyílt mindenhol. Ez legfőbb. Próbálkozz és legyél nyitott.

2016. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos, jelenleg én hasonlóan azt akarom, mint te. Eljárkálni, új emberekkel találkozni. Szóval ha akarsz, akkor írj privátban :D

16/F

2016. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah, azt elfelejtettem mondani, hogy pesti vagyok :)
2016. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkozok. :)
2016. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj ;)
2016. szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!