Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék új barátok...

Hogyan szerezhetnék új barátokat? Szinte minden eddigi ismerősömet elveszítettem, alig maradt 1-2 haver a környezetemben. A munkahelyemen sem tudok ismerkedni, mert nem egy korosztály vagyunk.22/F

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül, hogy nem egy korosztály vagytok (Kivéve, ha sokkal fiatalabbak nálad)még alakulhat barátság köztetek. Ha ez nem válhat be, akkor ajánlom továbbá a közösségi helyeket, vagy klubbokat. Nem ismerem a személyiségedet, ez álltal nem is akarlak megvádolni semmivel, csak annyit mondhatok, hogy nézz magadba és ha egy-két rossz tulajdonságod miatt hagytak el barátaid, akkor próbálj meg változtatni azokon. Nem azt mondom, hogy teljesen változz meg, csak egy-két rossz dolgon változtass, ami neked sem esne jól! Ha ez nem így van, akkor nem volt okuk arra, hogy elhagyjanak, ez álltal nem leettek igaz barátok, de ha már itt tartunk, az igaz barátok akkor sem hagyják el barátaikat, ha konfliktus alakul köztük, hanem próbál segíteni barátjának és jó útra téríteni, avagy közös megoldást találni.

Remélem tudtam segíteni.

Sok sikert kívánok az életben mindenhez, mi jó!

2014. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Próbálj meg a munkatársaiddal barátkozni attól még hogy nem egy korosztály vagytok még jól kijöhettek egymással most inkább minthogy mindig egyedül légy.. És lehet hogy általuk meg még több embert fogsz majd megismerni . Vagy bulikban is ismerkedhetsz én bulikból rengeteg barátot és havert szereztem már próbáld ki próba szerencse :)
2014. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez nekem is nehéz néha de nyitott vagyok új emberekre.

Ha gondolod írj (Hajdú bihar)

2014. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!