Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért haragszik rám?

Miért haragszik rám?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, itt a gyakorikerdesek.hu-n. Elkezdtünk ismerkedni és én felajánlottam, hogy egyenlőre legyünk csak barátok és aztán meglátjuk mi lesz. Találkoztunk. Úgy gondoltam, hogy én is tetszem neki, de végül megegyeztünk, hogy barátok maradunk. Minden nap beszélgetünk. Nekem nagyon tetszett a fiú, ezért képtelen voltam más fiúkkal ismerkedni. Ma elmondtam neki, mit érzek iránta erre ő azt felelte, hogy meg voltunk beszélve, hogy barátok leszünk stb. Mit tegyek, hogy ne legyek szomorú? Köszönöm a bölcs válaszokat.

2016. júl. 27. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért egyeztél meg vele hogy csak barátok lesztek ha már akkor tetszett? nem lecseszni akarlak, te ezt te cseszted el. Ismerjétek meg egymást jobban, hátha megtetszel neki jobban.
2016. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jössz be neki, különben ő is többet akart volna a találkozás után. Sajnálom, de azért próbálkozz még hátha.
2016. júl. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szomorúságot nem tudod kiirtani magadból. Sajna. De várj még a szerelemmel. Tapasztalatból mondom,az lesz az illető, akire nem is számítasz. Ne gyötörd magad. Flörtölgess, barátkozz más pasikkal. Az nem baj, ha közben ő jár a fejedben, mert mikor rá találsz arra az embere akinél kölcsönös a vonzalom, hidd el elfogja feledtetni veled ezt a srácot. De a szerelmet ne görcsösen akard. Tapasztalat. ;)
2016. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te ajánlottad fel, hogy barátok legyetek. Ehhez az elképzelésedhez alkalmazkodott. Ettől még tetszhetsz neki, csak nem számít többre nálad.
2016. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!