Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen emberrel barátkoznátok...

Milyen emberrel barátkoznátok inkább?

Figyelt kérdés
Egy olyannal aki:kivagyi,mindig másnak akár megfelelni(ahelyett hogy magának),megjátsza magát,kifele él?VAGY:színes egyéniség,lázadó,szabadszellemű,okos,többnyire csendes? Azért kérdezem,mert néha olyan,mintha az egyedi embereket utálnák,és csak a konformistákkal állnának szóba(tisztelet a kivételnek)!Nem akarok közhelyeket mondani,de:Inkább azért utáljanak aki vagyok,minthogy azért szeressenek aki nem vagyok.Ergo,akkor is ÖNMAGAM adom,ha emiatt rühellni fognak.Tudom,hogy ebben a világban ciki az egyéniség,de azért hátha valaki így kedvel,nem pedig a külsőségek miatt!Provokáló,konfliktusfüggők NE írjanak!
2016. júl. 28. 00:12
 1/7 anonim válasza:

Inkább olyanokkal akik őszinték,nem használnak ki,lehet ez bármilyen fajta ember,olyan is aki másoknak akar megfelelni vagy szabadszellemű is...stb


De tudod a jó barátsághoz két hülye kell ;)

2016. júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 eznemlényeges ***** válasza:
Aki a mostani divat szerint él, azokkal én nem is nagyon állok szóba, csak az egyéni(=hülye, a jó értelemben) emberekkel
2016. júl. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aki őszinte az szabadszellemű,aki hazug az vagánykodik,hogy neki "fú de drága cuccai vannak.Egyesek szemszögéből,ha valaki nem mindenből a legdrágábbat,legmárkásabbat,stb. veszi még,az égő.Az ilyenek mindig leszólják a nála "szerencsétlenebbeket".
2016. júl. 28. 00:31
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Igazad van,a divat csak a kirekesztésre jó.Sok dolgot azért adnak ilyen kib...ott drágán,mert van rá vevő.
2016. júl. 28. 00:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Utóbbi vagyok én is, annyi a különbség hogy én nem vagyok csendes, úgyhogy én is inkább a másodikat választanám
2016. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A masodik. Egy olyan ember, aki az onazonossagot tartja szem elott sokkal kiegyensulyozottab szemelyiseg, mint aki meg akar masoknak felelni, szoval en egy lelkileg bekes emverrel ismerkednek.
2016. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem baj,ha nem vagy az,nem vagyunk egyformák,de a választásoknak örülök:)
2016. júl. 31. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!