Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti barátkoznátok ilyen emberrel?

Ti barátkoznátok ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Jól kijövünk, tök jól eltudunk dumálni, de csak akkor szól hozzám, vagy van velem, ha épp egy másik személy nincs ott vele, akivel régebb óta jóban van. Ha ott van vele az az illető, szinte rám sem néz, hozzám sem szól, oda se jön hozzám. Én próbálok akkor is vele kommunikálni, de látszik rajta, hogy szinte le se szar. Ha meg csak ketten vagyunk akkor mindig kérdezi, hogy: "mellém ülsz, eljössz velem ide-oda?" stb... de csak ekkor. Most ez a tipikus ha nincs ló, jó a szamár felállás?
2014. febr. 10. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Jaja, ez tipikus ha nincs ló....

Kezeld úgy te is őt, ahogy ő téged, de leginkább kerüld el. Egyre mindenképp figyelj, hogy ne mondj le más eseményt vagy társaságot ő miatta! Azaz csak akkor foglalkozz vele, ha neked sincs jobb dolgod. Ennyi..

2014. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ez az, és nem, legfeljebb haver, de az ilyen nem barát.
2014. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem.Ez idegen kategória, még havernak sem jó.
2014. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is jártam már hasonló cipőben. Kétszer is. Tinikoromban először, akkor még az ember másképp látja a világot, s akkor kitartottam mellette. De felnőtt fejjel is volt egy ilyen úgynevezett barátom, akinek csak akkor kellettem, ha épp a barátnőjével összeveszett, ha valamivel kapcsolatban tanács kellett, ha segítenem kellett neki, vagy egyszerűen unatkozott, magányos volt, s kellett valaki, akivel elüti az időt. Na erre azt mondtam, hogy köszönöm szépen, nekem ennyiből elég is volt. Ha ló nincs jó a szamár elven én nem leszek senki mellékese. Megszakítottam vele a kapcsolatot teljesen, azóta persze rájött, hogy milyen igaz barát lehettem volna, ha nagyobb energiát fektet a kapcsolatunkba. De sebaj. Ilyen az élet. A helyedben hagynám a fenébe. Állj a sarkadra, mutasd meg, hogy nem vagy egy játékszer, aki csak akkor érdekes, ha már a másikat meguntuk.
2014. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!