Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik még igaz barátság?

Létezik még igaz barátság?

Figyelt kérdés
Olyan barát, aki mindig melleted áll, bármikor számíthattok rá. Mindent elmondhattok neki, és ő azt nem mondja el senkinek. Örül, ha boldog vagy, és ő is szomorú, ha te az vagy. Neked van ilyen barátod? Hány éves korotokban ismertétek meg?

2016. júl. 29. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik.
2016. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem hiszek benne. Akiről azt hittem, hogy ilyen, arról több év szoros barátság után kiderült, hogy a hátam mögött egy csomó mindenkinek elmondogatta a titkaimat, még a szüleimnek is.
2016. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztosan létezik, de nem sok embernek adatik meg, hogy ezt meglelje.

Nekem is volt ilyen barátnőm évekig azt hittem mi vagyunk a világon a legtökéletesebb legjobb barátok, aztán belekeveredett egy olyan társaságba, ami nem az én stílusom volt, inkább viszolyogtam tőlük, mintsem kedveltem, de a legjobb barátomat annyira beszippantották, hogy már évek óta nem is beszéltünk. Őket választotta. Évek teltek el azóta, nem lett azóta olyan jó barátom, mint amilyennek őt hittem évekig, de szerintem már nem is lesz. Vagy ha lesz is, olyan mértékű, mint amilyen vele volt, már sosem lesz.

2016. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Döme06 válasza:
Egészen idáig azt hittem hogy igaz barátság! Kiscsoportosok voltunk mindketten mikor összebarátkoztunk. Még annó 7. osztályban sulit váltott a csajszi, és onnantól kicserélték! Rám se hederített, mégcsak nem is írt. Akkor mondtam hogy én ott, akkor befejeztem vele. Ez nem barátság, ha valaki iskolát vált vagy elköltözik, bármi.. attól még a barát, az barát marad.. De van két igaz barátnőm, akire bármikor számíthatok. És imádom őket:)
2016. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nincs igaz barátság, nincs ilyen, hidd el! :)

13 éves barátságom ment tönkre, hátam mögött kibeszéltek, elmondtak mindennek.

2016. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezek nem túl biztató válaszok....

De köszi mindenkinek, ment a zöld kéz

2016. szept. 1. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Létezik csak nagyon titka
2016. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!