Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyszerűen kiakasztanak az...

Egyszerűen kiakasztanak az emberek, annyira bunkók, taplók, kötekedők. Hogy lehet embermentesen leélni az életet?

Figyelt kérdés
Milyen életstílust kell folytatni? Itt értem azt, hogy meglegyen a munka is, pénzt is szerezhessek, viszont ezt úgy, hogy ne kelljen egy levegőt szívnom egy emberrel sem. Plusz legyen meg a szórakozás is. Miket lehet embermentesen csinálni? Aki hasonlóképpen vélekedik, hogyan alakítja az életét?
2016. júl. 30. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki a természettel foglalkozik/dolgozik annak keveset kell foglalkoznia az emberekkel. De amúgy itthon kifejezetten rossz a helyzet az emberek terén. Ithon mindenki azt nézi hogy kin milyen ruha,óra vagy cipő van. Amikor kint voltam külföldön tökre leszarták mi van rajtam a kuytát nem érdekelte akár bohócruhába is mehettem volna akkor se foglalkoztak volna vele. Amúgy embermentesen nem lehet leélni az élteted valamilyen szinten alkalmazkodnod kell a helyzethez.
2016. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Civilizációból kivonulhatsz esetleg.
2016. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2

Ja sajnos itthon nagyon alacsony a műveltségi + intelligencia átlagos szintje. Itt mindenki más véleményével foglalkozik, külsőségekkel, felszínes dolgokkal. Nem csoda, ennyi depressziós ember van, aki valamennyire normális lenne, azt megöli a felszínes, bunkó többség.

2016. júl. 30. 11:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs 1 -nek ment
2016. júl. 30. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Én így élek, minimális érintkezésem van az emberekkel. Csak a barátokkal és családdal. Ezen kívül senkivel. Szerkesztek és itthon dolgom kötetlen munkaidőben, meg grafikus munkát vállalok. Néha vidékre leutazom pihenni és nagy ívben elkerülöm azokat akikből a negatívirtás és gyűlölet jön csak.
2016. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!