Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol ismerkedhetnék céltudatos...

Hol ismerkedhetnék céltudatos fiatalokkal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy zsákutcába kerültem. Az ismerőseim mindig mondják, hogy jajj, tök jó hogy mindig csinálsz valamit és vannak céljaid. Ennyit rólam. Viszont az a helyzet, hogy az ismerőseim f***veréssel töltik az életüket. Sorozatot néznek, játszanak, egész naap csak elvannak, lustálkodnak, "unatkoznak" esetleg dolgoznak mellette. Utána meg hazennek és döglenek. Maximum hétvégén elmennek bulizni. De sírnak, hogy sz** minden, nincs pénzük meg nem lehet csinálni semmit blabla... Hol talalkozhatnek céltudatos fiatalokkal, akik nem csak sablondroid életet élnek? 25/F
2016. júl. 31. 20:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Próbáltam őket motiválni de csak addig tartott, míg nem kellett tenniük valamit a sikerért.
2016. júl. 31. 20:41
 2/20 anonim ***** válasza:
Egyetemi klubok? Mensa? Edzőterem? Sportcsoportok? Önkéntesek?
2016. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
bárhol.
2016. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én mondjuk eléggé céltudatosnak gondolom magam, és fiatalon el is értem azokat a célokat, amiket kitűztem, pedig eléggé magasra tettem a mércét karrier téren, ha van kedved irj rám :)
2016. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de most eléggé magamra ismertem a barátaid leírásában és még rosszabbul érzem magam. :( Mondjuk én depressziós vagyok.
2016. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Es te miket ertel el, miket tuztel ki celul? :)
2016. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Edzeni járok. Gyerekkorom óta sportolok minden nap. Az ottani emberekkel csak az edzesrol lehet beszelgetni. Onkentes csoportban mar probalkoztam de ott is olyanokkal talalkoztam, akik amugy totalisan unatkozo atlagember eletet eltek csak neha onkenteskedtek. Emiatt mar akkor nem szivleltek amikor uzletrol kezdtem beszelni. Az egyik munkahelyen meg allandoan beszurjak hogy nekem milyen jol megy, mert munka, edzes, parkapcsolat, szorakozas, íras, onkenteskedes mellett adok az egeszseges eletmodra meg egyetemre is jarok..
2016. júl. 31. 20:59
 8/20 A kérdező kommentje:
...es mindembe amibe kezdtem a legjobb jegyeket hoztam, dobogos helyezeseket ertem el vagy eppen megszereztem, elertem...es hiaba probalok segiteni...en vagyok a bekepzelt...most pl. mondtam a fonoknek, hogy hogyan lehetne kivaltani ezt a rengeteg papirmunkat amit itt csinalnak...es en voltam a rossz, mert "nem jo van az ugy? Minek kellene kovaltani?"...kisvallalkozasnal egyebkent pont ezert fizettek, hogy tanacsot adjak hatekonysag novelesere...wtf. Mar sokallok hogy a munkaban es a barataim kozott is csak a lemaradas, a kozepszeruseg meg a "minek azt" hozzaallas vesz korul.
2016. júl. 31. 21:03
 9/20 piriiiii ***** válasza:

Én egyáltalán nem rónám fel, amiért egy másik ember sikeres, viszont az enyhén szólva elképzelhetetlen, hogy "egyik" munkahelyed legyen, emellett eddz, önkénteskedj, legyen időd szociális életre és még alkotni is, az életmódoddal törődj, egyetemre járva...

Ez az egész elég kamuszagúnak tűnik, pedig én nem vagyok olyan, aki minden második kérdésre azt vágja, hogy kamu. Ennyire öntelt emberek nem létezhetnek, mint te, kérdező.

Ha ennyire zavar a magyar életmód és mentalitás, menj politikusnak, vagy pedig külföldre.

2016. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 piriiiii ***** válasza:
Jó, mondjuk egy kérdésre válaszként írtad ezt az öndicshimunszt, de csak úgy árad belőle a nagyképűség. Ami, hidd el nekem, a saját károd leginkább...
2016. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!