Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol ismerkedhetnék/barátkozhat...

Hol ismerkedhetnék/barátkozhatnék? 14/L

Figyelt kérdés

Sosem voltam baratkozos tipus. Ugy latom szivesen fordulnak felem segitseg keresben meg az idegen felnottek is.(bar szerintem nem egy pozitiv a kisugarzasom:D)

Nem is jarkaltam el sosem masokkal.. van 1-2 netes baratom, de ok is inkabb akkor keresnek ha segitsegre van szukseguk, unatkoznak.:/ "ha nincs lo a szamar is jo" alapon.

Jol el tudok beszelgetni az idosebbekkel.

Nagyon elszomorit mar, hogy tenyleg egy ismerosom sincsen, akivel eljarkalhatnek.. az osztalyomban nem igazan tudok kapcsolatokat kialakitani, csak a negy fal kozott vagyunk meg, es amugy sem szimpatikusak.

Nem tudok egy helyet sem, ahol ismerkedhetnek.. talan tisza part, de oda is csoportosan mennek az emberek, es nem nagyon mennek ki egyedul.(mert nyilvan csak este fele ulnek lent)

Unom magam, az interneten elem szinte az "eletem".

Koszonom elore is a normalis valaszokat!:)



2015. szept. 20. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Kár, hogy túl idős vagyok hozzád :(
2015. szept. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most mész át gimibe? Vgy 18 éves korig már egy osztályban leszel? Kicsit nyiss a többiek felé, tudom nehéz, én is introvertált tipus vagyok de az a legritkább esetben fordul elő hogy vki odajön hozzád és megment ebből a helyzetből. Vannak pl önfejlesztő könyvek, amikkel kicsit növelheted az önbizalmad és az már a kisugárzásodra is hat.
2015. szept. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Engem aztan nem zavar.:)


#2 Nem, meg ezen kivul van egy evem.

Nyitok en. Csak fiatalabbak nalam az osztalytarsaim es elegge kiidegelnek:D ennek ellenere birom oket, de a negy fal kozott vagyunk csak meg. Becsaptak.:) ezert nem bizom mar bennuk.

Ok nem is jarkalnak nagyon el (csaladdal mennek ismerosokhoz)

En viszont egy olyan emberket szeretnek baratomnak tudni akivel megoszthatok barmit es o is velem. Eljarkalunk. Stb.:)

Iskolan kivul nem tudna valaki esetleg egy helyet ami nem csak a piarol szol es lehet ismerkedni, baratkozni?:)

2015. szept. 21. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
És akikkel neten beszélsz azokkal nem mersz találkozni vagy mi?
2015. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Messze laknak..
2015. szept. 21. 21:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Találtál barátokat?:D
2019. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!