Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Hogy nevezitek a fiú...

Lányok! Hogy nevezitek a fiú barátaitokat?

Figyelt kérdés

ha valaki kérdezi akkor azt mondjátok: ő a haverom. vagy csak szimplán: ő a barátom...?

Legjobb barátról lenne szó, én őt nem szeretném havernak hívni. Az olyan degradáló. De ha valakinek azt mondom hogy ő a barátom, akkor azt hiszi együtt vagyunk :)


2016. aug. 4. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az enyémeket kollégáknak.
2016. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek fiú barátaim. Barátnőim vannak.
2016. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor, ha valakinek mesélek róla, és tényleg a legjobb barátom, akkor "legjobb barátom-ot" mondok. :D :)
2016. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szegény fiú, lehet, hogy szerelmes beléd. :D Elég gyakori egy ilyen barátságnál, hogy az egyik fél (általában a fiú) szerelmes a lányba, csak nem vallja be.

Amúgy a legjobb barátom jó, abból érthető, hogy csak barát és nem degradáló.

2016. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én pajtásnak :D
2016. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak haverjaim vannak fiúk közül. A barát félreérthető, ha olyan szoros a viszony akkor nem nevezném havernak simán azt mondanám, hogy a legjobb barátom.
2016. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám :DDD de nekem nem a legjobb barátom (sajnos)
2016. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!