Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, férfiak, szeretitek a...

Fiúk, férfiak, szeretitek a barátaitokat?

Figyelt kérdés

És most a hangsúly a "szeretet" szón van. Lányok, nők rengetegszer mondják egymásnak, hogy "szeretlek", férfiak viszont soha, és ha mondanák is, mindenki melegnek tartaná őket.

De ez vajon azt jelentené, hogy férfiak között kevésbé lehet szoros a barátság? Vagy a nők dobálóznak túl könnyen a szeretlek szóval?

Férfiak, ti a legjobb barátaitok iránt éreztek szeretetet (még ha nem is mondjátok ki), vagy csak kedvelitek?


2015. nov. 7. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a legjobb barátomat. De nem szoktuk mondani egymásnak, mert az olyan fura lenne.
2015. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ittam már magam "szeretlekre", de akkor azt mindenkinek mondtam. :D
2015. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Erre talaltak ki azt a szot hogy kedvelem.


A "szeretem" nalam egy mas kategoria.

2015. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Mi lányok sokszor mondhatjuk a barátnőinknek és barátainknak hogy szeretjük, az tőlünk nem hangzik furcsán, de ha két férfi mondja egymásnak már azonnal félreérthető :D nem tudom miért de ez így van. A fiúk leginkább tettekkel mutatják meg a másiknak mennyire fontosak a számukra :) a lányokban nincs ekkora összetartás sajnos.


17/L

2015. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves második, én azért a legjobb barátnőim iránt többet érzek, mint hogy "kedvelem" őket. Szerintem kedvelni sokkal több embert lehet. Kedvelheti az ember egy tanárát, a szomszédot akivel félévente beszélget, stb.

Én a legjobb barátnőm iránt, akivel 6 éves korunk óta ismerjük egymást, jóval többet érzek, az már tényleg a szeretetnek az egyik formája.

A férfiak is úgy érzik, hogy ez szeretet?

2015. nov. 7. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:

"A férfiak is úgy érzik, hogy ez szeretet?"


Nem tudom, en meg az apamon kivul nem szerettem soha mas ferfit.

2015. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Barátok...nevetséges.Csak a gyengék szorulnak rá.Szövetségesek esetleg.
2015. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem a legkevésbé sem érdekelnek a romlott világ patetikus sztereotípiái, tehát szeretném a barátomat - ha lenne. Nyikván, ezt nem hajtogatnám naponta, de érzékeltetném, és szeretném, hogy ő is kifejezze néha. Régen mindkét nemben léteztek igazi, mély barátságok, a közelmúltig ez már csak lányok közt volt "elfogadott", mára már mindenkinél "gáz". Ide jutott a világ, s én ezért igyekszem kizárni magam belőle.


23 f

2015. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok én speciel sose mondom legjobb barátnőmnek,hogy szeretem.Tudja ő. Hiszen apró gesztusokból tudja ő ezt.Meg apróbb ajándékok,figyelmességek szerintem többet jelentenek a szavaknál.Mikor maga alatt van és viszek egy tábla csokit vagy egy üveg piát.Szerintem nem kellenek szavak :D

Barátnőm sokszor mondja,hogy szeretlek én ilyenkor annyit mondok én is. De ennyi.


Ölelgetés,puszilgatás az ami még nálunk van,bár azt is barátnőm csinálja inkább.


Mi barátságunk nem felszínes.

2015. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!