Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti szeretitek a barátaitokat?

Ti szeretitek a barátaitokat?

Figyelt kérdés
Honnan lehet tudni, hogy érzek-e ilyet, nem pedig csak egyszerűen nagyon jól érzem magam valaki társaságában, akivel olyan viszonyom van, amit csak hosszabb idő alatt lehet kialakítani? Ti miből érzitek, hogy szerettek egy barátot?

2016. jan. 9. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jol erzed magad vele akkor a baratod es az ember szereti a baratait.... ;-)
2016. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez meg már milyen hülye kérdés!
2016. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért hülye kérdés? Attól még, hogy valaki szimpatikus, érdekes vele beszélgetni és már régóta ismered, még nem biztos, hogy szereted is.
2016. jan. 9. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátság sokkal mélyebb kapcsolat, mint azt sokan gondolnák, és még azt a kijelentést is megmerném kockáztatni, hogy nem is az az igazi barát, akit jelenidőben annak gondolsz, hanem évek, évtizedek múlva jössz rá arra, hogy valójában kik is azok.

És az is lehet, hogy nem az az igazi barát, akivel napi kapcsolatban vagy, hanem akinek 5-10-20 év múlva is eszébe jutsz.

Jelenidőben sok "barátod" lehet, de az évek folyamán 99,9% kiesik, tehát 50 évesen leszűrheted majd a tanulságot.

2016. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, a kérdésre nem válaszoltam. Én már 45 éves vagyok, és egy kezem bőven elég a barátleltárhoz. Igen, szeretem őket. Ezek 25-30-35 éves barátságok, nem beszélünk túl gyakran, messze is laknak, de tudom, hogy vannak, és bármikor számíthatunk egymásra, és bármelyikért tűzbe tenném a kezem.
2016. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!