Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vékony fiúnak is lehet barátnője?

Vékony fiúnak is lehet barátnője?

Figyelt kérdés

177 cm 65 kg vagyok.


Edzeni sajnos nincs elszántságom...


Az étrendet sem tudom tartani (én még fiatal vagyok) és anyám mindig azzal jönne hogy: Jaj haggyad már ezt a szigort.. .. Ehetsz mást is..


Nekem meg még nincs pénzem saját kajára.


Így meg nem lehet.


16/f


2015. okt. 16. 15:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

az szivás ezért kell olyan anyja aki megveszi

amugy lehet barátnöd néz rá a 40kg os pávákra azok a legmenöbbek

2015. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Annyira nem vagy vékony. Én 176-7cm vagyok és 64 kg. és közepes a testalkatom. ..egyébként igen, lehet barátnőd, sőt, olyan, amilyen akarod, hogy legyen, ha az arcod is helyes. (szerintem)45/F
2015. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Én itt vagyok 17 évesen 60kilóval, 178 centivel (nem kérek kommentet, tudom vékony vagyok ><), és már volt barátnőm, sőt most is van kialakulóban valami. Ráadásul arcra sem vagyok olyan álompasi. Én mindenféle spéci étrend, táplálék kiegészítő és stb. nélkül csinálok saját testsúlyos edzést. Látszani nem látszik annyira, de az erőnlétem jónak mondható. Mikor kérdezik az étrendemet, csodálkoznak mikor olyanokat mondok hogy nokedli,spagetti, palacsinta, pörkölt stb. Szeretem anyám főztjét, és kész :D. Szóval lehet edzeni csak úgy simán is.


Egyébként csak legyen stílusod, humorod és önbizalmad. Viszont ne legyél beképzelt divatmajom. Másrészt 16 évesen ne számíts komoly kapcsolatra, és ne is akard elsietni a dolgokat. Értem én hogy menő dolog villogni hogy van barátnőd, vagy épp (bár szerintem te nem ilyen vagy) dicsekedni vele hogy már 16 évesen elvesztetted a szüzességed. De megéri várni :D

2015. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
4%
Nem a súlyod a gond hanem, hogy ezek alapján egy idióta gyökér vagy.
2015. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos nem. :( Van egy ilyen szabály, hogy a testmagassághoz meg kell lenni egy bizonyos testtömegnek.

A lányok pedig úgy működnek, hogyha szembemész velük az utcán vagy bárhol, ők rádnéznek és az agyukban rögtön egy bonyolult algoritmus szerint (ennek megfejtése még várat magára) meghatározzák, hogy megfelesz-e ennek a követelmények vagy sem.

2015. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74kg mal és 173 cm rel lehet? lécci számold ki az algoritmusoddal
2015. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a penztarcadnak kell vastagnak lenni nem neked.
2015. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én 178cm és 57 kg vagyok, de nem akarok izmos lenni. A "pubertás" szedett rám valamennyi izmot, most már nem vagyok teljesen pálcika. (2012 vége 52kg 173cm) De én így "tetszem magamnak"

17/F

2015. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hm, asszem az utolsó ironizált, vagy szerintem legalábbis úgy érdemes érteni.

Nem tudom, de abban biztos vagyok, hogy nem ilyen egydimenziós a dolog "legyél kövér/sovány" vagy "minimum 18cm".

Ennél szerencsére kevésbé egyszerű az élet: rengetegfajta ember van, rengeteg ízléssel szexuális vonzalom terén is. Nekem pl. a vékonyak jönnek be, de egyeseknek a vastagok, sőt, ducik. Igaz, tipikusnak érzem, hogy lányoknak magasabb pasi szokott kelleni (neked már szerencséd van ezzel), de ez sem mindenkire igaz, másrészt ha beüt ámor nyila, ezt is elfelejti az ember.

Az arc és ezen át a személyiség szerintem is fontos, csak mindenkinek más jön be:) Persze van aki mindenkinek :-p


De egyrészt férfi vagyok, másrészt meleg, tehát amit írtam általános élettapasztalat, szerintem mindenkire igaz :)


Ja, most jut eszembe, 16évesen 3év mulva valszeg testesebb leszel. Azért rendszeres sportra és egészséges, nem túl zsíros étkezésre nem lehet túl korán rászokni, később nehezebb.

40f

2015. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Vekony fiunak altalaban baratja szokott lenni.
2015. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!