Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Külföldön vagyok, a barátnőm...

Külföldön vagyok, a barátnőm pedig a legjobb barátommal lóg. Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Két hétre mentem el, munkaügy miatt. Pár napja láttam, hogy együtt buliztak. Tegnap is. Ma barátnőm felrak egy képet, "that's how we roll" kocsikáznak haverral, meg a gyerekeivel.

30 éve a legjobb barátom (ami azt jelenti, hogy pelenkás korunk óta), nem tudom elhinni, hogy bármi olyat tenne. A barátnőm viszont nagyon kedveli őt, mindig örül, ha találkozunk vele...szétszed az ideg, holott elvileg semmi okom rá.

Hülye vagyok, és túlreagálom? Vagy mi ez?


2016. aug. 4. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
örülj h nem másik pasival. nekem mindig fiúbarátaim voltak, és az akkori pasim sose volt féltékeny. ő ma már a férjem :)
2016. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
21%
Milyen a pasas? Barátnőd kur-vás típus? De ha nem szólt hogy találkoznak akkor szerintem meg szurták a csajszit!
2016. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A legjobb haverja, második, hahóóó! Szúrták hát, na persze... a gyk-társadalom ebből táplálkozik...
2016. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
9 éve házas a haverom (2 éve különélnek a feleségével, de még nem váltak el)
2016. aug. 4. 23:02
 5/15 Bockes válasza:
100%

Én is pont egy-két napja a 10 éve legjobb barátom barátnőjével "buliztam", úgy hogy a barátom is pont külföldre utazott, azért nem volt velünk.


Szerintem ez normális. Az ember legjobb barátjának (kivéve ha az a kutya) a barátnője előbb utóbb szintén baráttá válik. Leírtad, hogy: "nem tudom elhinni, hogy bármi olyat tenne"...szóval ebben higgy. Ha meg nincs igazam, illetve felsorolnám a többi opciókat, az mind közhely lenne.

2016. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6%

mindig a legegyszerűbb megoldás az igaz.

a barátság meg semmit sem számít ha potya pi-na a tét.

kéznél lévő és felajánlkozó csinos nő csak akkor nem lesz megdugva,ha üzleti kapcsolatban is vagytok a haverral.

mert ott már pénz és megélhetés is kockán forogna ha kiderül,az ilyesmi viszont már jóval többet ér,mint holmi dugás.

2016. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Ha elvált akkor 100% hogy megnyomta a csajod! De azért írd le ha kiderül! Második voltam
2016. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezt magyarázom, hogy nem vált el...
2016. aug. 4. 23:16
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha dugtak volna, biztos nem publikálná mindenfelé a barátnőd, hogy vele töltötte az idejét, hanem éppen eltitkolni próbálná.

Mégis mit csináljon, amíg te külföldön vagy? Annak örülnél, ha megsavanyodna otthon?

2016. aug. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Az attól elvált hogy nem él eggyütt a feleségével nem azért mert van róla egy papírjuk
2016. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!