Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondjak ilyenkor az egyik...

Mit mondjak ilyenkor az egyik ismerősömnek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm, akivel amolyan netes haverok vagyunk. Eleinte még én is kedveltem, de miután közelebb kerültünk egymáshoz és megtudtam róla dolgokat, azóta elegem van belőle..Kb fél éve ismerjük egymást, először jól elbeszélgettünk bármiről, most meg annyiból áll egy beszélgetés, hogy panaszkodik nekem a szarságai miatt és hiába adok neki tanácsokat, hogy min kéne változtatnia, csak kifogásokat keres. És ha én mesélek valamit, csak annyi rá a válasza, hogy aha, és kezdi elölről a panaszkodást..

Amivel a legjobban ki tud boritani, az a lányok miatti sirása. Állandóan ilyen tipikus hülye p**csáknál próbálkozik, akik persze mindig lekoptatják, vagy ha össze is jön egy ilyennel, egy hét múlva már megint sir nekem, hogy megcsalta a barátnője..Ha mondom neki, hogy miért nem kezd normálisabb lányokkal, akiknek a fején mondjuk nem 6 kg smink van? Akkor azt válaszolja, hogy mert azok nyomik és nem tetszenek neki -.-"

Meg olyan lehetetlen dolgokat vár el a lányoktól, hogy az beszarás, pl. valamelyik nap elkezdett nekem arról beszélni, hogy milyen undoritó, ha egy lány szőrös, mondom jah, szerintem is, erre elkezdi, hogy miért nincs egy normális csaj, aki normálisan szőrtelenitene? Kérdeztem, mit ért normális alatt? Erre mondja, hogy szerinte rohadtul undoritóak a PIHÉK, amik alapból nem is látszanak, max ha rájuk süt a napfény, szerinte egy lánynak tetőtől talpig minden egyes szál pihét is le kéne gyantáznia O_O Amikor meg mondtam neki, hogy már nem azért, de ez kb lehetetlen, mert minden emberen vannak pihék, mindenhol, max a tenyerünkön meg a talpunkon nem, az volt a válasza, hogy "Oldja meg valahogy, nekem olyan igénytelen csaj nem kell, akire ha rásüt a napfény, látszik, milyen szőrös." -.-

Meg azzal is kiborit, hogy magát olyan nagyra tartja, amikor szerintem ő az igénytelen..Pl. tele van ragyákkal az arca, de nem képes elmenni egy kozmetikushoz vagy használni valami tonikot vagy akármit, mert egész egyszerűen nem érdekli. De egy lánytól már elvárja, hogy tökéletes legyen az arca, meg az arcbőre. Meg kb havonta egyszer elmegy "kondizni", akkor is csak fényképezi magát a tükörben, hogy rakja fel a képeit fészbukra, mert ha nem teszi fel, az olyan, mintha ott se lett volna, és ettől már azt hiszi, hogy ő minden nő álma és ha képes havi egyszer elmenni edzeni, akkor már jogosan vár el olyan lehetetlen dolgokat egy lánytól, mint pl. az a tetőtől talpig szőrtelenités..

Annyira fel tud néha idegesiteni, hogy már lassan megőrülök, de valahol sajnálom is és segitenék is neki, ha nem csak kifogásokat keresne állandóan..De mégis mit mondjak neki?


2016. aug. 5. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt amit most leírtál. Nem ártana neki ahogy látom
2016. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A haverod nagyon hasonlít a volt barátomhoz. A VOLT barátomhoz.
2016. aug. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha pont szokott gyk-t lesni, akkor ebből tuti felismeri magát :DDD hány évesek vagytok? élőben is ismeritek egymást? én szemtől szembe megmondanám neki, mi zavar vele kapcsolatban és változzon meg, mert te miattad is síránkozhat, hogy elfordulsz tőle a viselkedése miatt
2016. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy olvassa az oldalt, legalább is remélem :D

Egyébként én 18 vagyok, ő meg 19. Egyszer találkoztunk élőben, de az még azután volt nem sokkal, hogy megismerkedtünk, szóval akkor még normális volt :/ De élőbe még annyira se merném ezt a szemébe mondani és megbántani, mint neten ._.

2016. aug. 6. 00:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szembesítened kel ezekkel a tényekkel.
2016. aug. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
*kell.
2016. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát...Próbáld meg neki ezt elmagyarázni meg hogy egy nő nem attól lesz szép hogy ha telefesti magát sminkkel, és egy szőrszál sincs rajta.A belsőt kell nézni.Ha meg nagyon nem lehet rá hatni nincs más választásod mint megszakítani vele q kapcsolatot.

Sok sikert!

2016. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Majd megpróbálom neki elmagyarázni.
2016. aug. 6. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!