Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd el nőni a pocak,...

Mikor kezd el nőni a pocak, ha első babámat várom és kisfiam lesz? és most vagyok 25 hetes, látszik már, de még nem nagy . Ismerősömnek ilyenkor 2szer akkora hasa volt. Mondjuk én magas vagyok és vékony alkat, habár most picit azért hiztam a babával.

Figyelt kérdés
pocak

2013. jún. 14. 14:27
 1/4 Tunde1983 ***** válasza:
szia. en 26 hetes vagyok, s nekem is kb ket hete kezdett latszani, hogy nem hizas, hanem babapocakom van, igaz kicsit molett vagyok. ezutan szinte hetrol hetre jobban fog latszani, ezert ne aggodj, teljesen alkati kerdes, kinek mikor kezd feltuno lenni, illetve masodik babanal sokkal hamarabb latszik. boldog babavarast
2013. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Pár hét, és visszasírod a pici pocakot. :) Gyorsan megy az idő! Nekem kb a 27. héttől volt tényleg nagy!.
2013. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 28. héttől kezdett igazán növekedni.
2013. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is azt akartam írni, mint 2-es! :)

Így van, hipp-hopp visszasírod a tehermentességet. :)

2013. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!