Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vagytok úgy, hogy nincsenek...

Vagytok úgy, hogy nincsenek barátaitok?

Figyelt kérdés
35F vagyok 10 éve házas. A huszas éveim elejében elég zűrös srác voltam(balhék,ivászat...).Mikor megismertem a párom utána fokozatosan elmaradtam a baráti körömből meg fejlődtem is sokat(nyugodtabb,kifinomultabb ember lettem). Közben eltelt 13 év és most elég unalmasnak,üresnek érzem az életem. A házasságom is ellaposodott,gyermekeim még nincsenek,és barátok se mivel mindenkibe hibát látok és nem akarok vele barátkozni. Mi a véleményetek erről a helyzetről,hogyan léphetnék tovább innen?
2016. aug. 7. 05:55
 1/3 anonim válasza:
Keress olyan embereket, akikkel lehet közös hobbid. Honfoglaló, sport, vadászat stb. attól függően, hogy milyen típusú ember vagy.
2016. aug. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Istenem, de rossz. Egy kis sztori: én 26 évesen kerültem párkapcsolatba. Előtte nagy baráti kör, bulik, feeling stb. A csaj mellett ellaposodott a baráti kör, szinte semmi társasági élet. Aztán 42 éves koromban, 15 év után elhagyott. Ázzeg, olyan egyedül maradtam, mint a kisujjam. Aztán az akkori munkahelyemen jött egy srác, akivel jó barátok lettünk, nagyon intenzív 2 év barátság volt, sok sok buli, edzettünk, még nyaraltunk is. Ő idén sétált a polchoz és vette le a "csalódást akarok okozni" feliratú dobozt. És rám engedte a tartalmát. Nagy űrt hagyott maga után és értetlen fájdalmat. De szerencsére az, hogy nyitottan jár az ember, mindig akadnak új haverok, néha barátság is kifejlődhet. Bár most én is padlón vagyok, de hiszek benne, hogy lesz ez jobb.
2016. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sincs egy sem, de én nem is keresek barátokat. A munkám mellett úgyse lenne időm rájuk. (Hétfőtől szombatig egész nap dolgozok, vasárnap meg az egész heti felgyűlt házimunkát kell megcsinálni.)


De nálad szerintem az a baj, hogy - ahogy írtad - mindenkiben hibát látsz és ezért nem barátkozol velük. Persze, mindenkiben vannak hibák, tökéletes ember nem létezik. Ettől még lehetnétek barátok. Na jó lehet, hogy nem örök barátság lenne belőle, vagy nem túl mély barátság. De szerintem az is elég, ha van valaki, akivel néha be tudsz ülni egy sörre valahova, el tudtok dumálgatni akár felületes témákról is. Ha neked ennyire hiányzik a barátság, akkor kénytelen leszel nyitottabban állni az emberekhez, különben tényleg soha nem lesz már új barátod!


30/N

2016. aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!