Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet 16 éves lusta,...

Hogyan lehet 16 éves lusta, számítógépfüggő barátokat kimozdítani?

Figyelt kérdés
Nagyon szép idő van ma, de sehova nem akarnak eljönni. Egész nyáron próbálkoztam elhívni őket, de eddig csak 1-szer tudtunk találkozni bárkivel is. Új barátokat nem tudok találni, mert a környéken nincs más értelmes gyerek. Olyan indokot akarok, amitől mindeféleképpen igent mondanak.

2016. aug. 8. 15:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%

"Én fizetek"


Egyébként lehet csak veled van bajuk, egyébként kijárnak

2016. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem járnak ki soha, egész nap látom, hogy játszanak. Szoktam kémkedni. Ha elmegyek a házuk elé, pont belátok és látom, hogy egész nap játszanak. Volt már, hogy reggel 10-től 6-ig néztem és csak wc-re mentek ki.
2016. aug. 8. 15:36
 3/26 anonim ***** válasza:
68%
Reggel 10-től 6-ig? Te se vagy normális.
2016. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az jobb lenne, ha kockulnék? Rákényszerít a környezetem a számítógép előtti ülésre. Legalább kint ültem és néztem a természetet.
2016. aug. 8. 15:42
 5/26 anonim ***** válasza:
39%
Persze, hogy nem akarnak kimenni veled. Egy ilyennel senki se menne szívesen. Esetleg a pszichológusnál megpróbálkozhatsz, nem nagyon ismerek normális embereket, akik órákig "kémkednének" mások után.
2016. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ez egy nap volt. Csak megakartam nézni, hogy igazak-e a lekoptatós szövegek, hogy a "13. unakohúgommal megyünk bivalyt fejni" Aztán láttam, hogy nem, azóta igazat mondanak, hogy 60-asra kell tolni a paladint, stb.
2016. aug. 8. 15:44
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Irány csajozni!" Vagy éppen kinek mi.Feltéve ha a barátaid nem aszexek,vagy nem önmegtartóztatnak.Ha pedig nem vagytok jók a csajoknál: [link]

Aztán irány hasznosítani a tanultakat! ;)

2016. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Kövérek vagyunk és ha megszólítunk egy lányt azt mondják: "fúj de ocsmány mind, miért éltek még?" A környéken ilyen lányok vannak.
2016. aug. 8. 15:52
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Akkor menj az edzőterembe lefogyni
2016. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Szüleim nem engednek :\
2016. aug. 8. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!