Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Szerintetek...

Mit csináljak? Szerintetek irigy vagyok a testvéreimre?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és van két húgom, amikor a 3. még nem született meg nagyon jóba voltunk a 2.al amikor megszületett es mar vagy 4 éves lett minden megváltozott mert ők együtt voltak állandóan és velem senki nem foglalkozott. Ezért én "megutáltam mindkettőt", mert a szüleim is velük foglalkoznak velem meg senki. Mindeg azon vagyok, hogy nekem legyen a legjobb és a tanulásban is versenyzek velük. De már elegem van ebből, de " hogy szeressem meg őket" vagy mit kellene csinálnom?

2016. aug. 8. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogadd el a szituációt, azért foglalkoznak velük többet a szüleid, mert ők a "kicsik". Inkább próbálj úgy hozzáállni a dologhoz, hogy a szüleid már elég idősnek és megbízhatónak tartanak ahhoz, hogy ne mindig a te nyakadon lihegjenek. Nagyon sok te korodbeli tininek az a baja, hogy nem hagyják nyugton őket. A tesókkal kapcsolatban pedig azt tudom mondani, hogy haverkodj össze velük, mert így csak a saját életeden könnyítesz.
2016. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!