Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek mos? Ossze vesztem...

Mit tegyek mos? Ossze vesztem a legjob barimmal

Figyelt kérdés
ebben az utobbi egy honapban csak veszekedtunk de ezek elmultak es most volt egy het es nekem aztmondta hogyha akarok felmehetek a facebookjara (kulon fele dolgok vegett)es hat az egyik nap amikor felmentem pont kapott egy uzit hogy mijen volt a szulinapja nem tudtam mit csinalni es igy hat vegig kovettem az esemenyeket de megigerte meg a szulinapja elott hogy semmi baromsagot nem csinal erre meg az uzenetbe minden kiderul es volt par ilyen "hazudos" uzenet nem tudtam mit csinalni es hat ugy gondoltam hogy ezt meg kell beszelni es hat itt most nagy a baj osszevesztunk es meg a szemembe hazudott hogy o nem kuldott ijeneket. Lelkiismeret fuldalasom van es nem tudom hogy ez e volt a helyes dontes tudnatok segiteni?

2016. aug. 10. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, majd találsz egy új birkát.
2016. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd újra ezt a szöveget megközelítőleg helyes nyelvtannal (nagybetű, írásjelek, tagolás), és szívesen segítek. Ha segítséget kérsz, legalább azzal tiszteld meg a potenciális válaszadókat, hogy adsz valamit a szövegre, amit legépelsz.
2016. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beeeee :)
2016. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tehat az volt,hogy mostanaban sokat veszekedtunk es most veglegesen vagy nemtudom de osszevesztunk mert hazudott sok mindenrol es lattam jo par uzenetet amit szerintem nem kellet volna es hat ebbol lett a baj.Szoszerint csak ennyi volna de nagyon buntudatom van mert felek ,hogy evvel rosszul dontottem :(
2016. aug. 10. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellett volna megnezned az uzeneteid, mert azok csaknra tartoznak es arra, akinek küldte. Nem tudhatod, h csak pl ironizalt, vagy csak hátsó szándékkal írta az üzeneteit. Viszont, ha mar itt tartunk, jo, hogy szamon kerted. Szerintem most oszinten kene beszelnetek egymással, te elmondod neki, higy mit láttál a fb-jen, o elmondja h miert/ h sajnálja, te is elmondod, ha valamikor valakinek rosszat mondtál róla es tiszta vizet ontotok a pohárba. Ha ellenkezik, es tagadja azt amit lattal, kérd meg, h akkor mi tortent igazabol. Ha nem hajlando elmondani neked, akkor szakitsd meg vele a kapcsolatot, ha meg mindent elmondtatok egymásnak, es ugy erzitek nem működne tovabb a baratsagotok, mikozben tudjátok ezeket, akkor mar korabban elrontottatok. Gondolom nehez feladat mindent osginten elmondani egymásnak, de szerintem megeri.
2016. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen. Hat megprobalok beszelni vele errol az egeszrol
2016. aug. 10. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:

2-


És leírja basszus újra, ugyanúgy! xD


A kérdezőhöz inkább nem intézek egy szót sem ,mert nem akarom, hogy beeeeszüntessék a fiókomat.

2016. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!