Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » össze vesztem a legjobb...

Beatrix200 kérdése:

össze vesztem a legjobb barátnömel mit tegyek?

Figyelt kérdés
össze vesztem a legjobb barinömel mert csak az új lányal foglalkozik és még neki áll fejeb és csunyákat is irtunk egy másrol mesengeren.

2015. dec. 18. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom, ez mindennél rosszabb. Hogy bírod ezt a keserves helyzetet elviselni? Sokat sírsz emiatt? Szegénykém!


Csoda, hogy még nem dőlt össze a világ miattatok. Bár kitudja, itt mintha mozogna kicsit a föld...


Ez katasztrófa, ez szomorú, ez borzasztó! Hogy lehet így élni? De ugye még nem akarsz emiatt öngyi lenni? Várj még vele pár napot, hátha majd kicsit javul a helyzet. Ha nem, akkor előbb-utóbb úgyis kitör miatta a harmadik világháború.


Putyin és Obama sem szeretik az ilyen barátnőket, akik csúnyákat írnak messengeren, biztos, hoyg egymásnak ugranak.


Úgyhogy béküljetek ki, mert lehet, hogy az egész emberiség sorsa múlik ezen.


De az is lehet, hoyg a kutyát sem érdekli, hogy két tízéves kislány összeveszett.

2015. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bari? Egy bárány a barátnőd? O.o
2015. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!