Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok erről a felfogás...

Mit gondoltok erről a felfogásról?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú barátomról lenne szó. Mióta betöltöttem a 17-et egy pár hónapja, folyton azzal jön, hogy bele kéne húznom, mert még mindig szűz vagyok. Ezt sosem tudom hova tenni, ugyanis már egy pár éve nem volt kapcsolatom és szerintem elég közönséges lenne csak azért lefeküdni akárkivel, hogy elveszítsem. Ő amúgy egy olyan lánnyal vesztette el, aki szerelmes volt belé, de neki csak erre kellett. Még be is vallotta, hogy megbánta, hogy vele volt az első alkalma és inkább várt volna még. Akkor nekem miért ad mindig olyan "tanácsokat", hogy járjak klubokba és smároljak csak úgy egy-két ismeretlen sráccal? Ti mit gondoltok, normális ez a mentalitás ebben a korban? Már kezd eléggé az idegeimre menni..

17/L


2016. aug. 11. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Baaszd pofán, ez tiszta hülye. Nem verseny, nincs korhatár.


Nyilván azt akarja, hogy vele dugj.

2016. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos irigyli tőled, hogy megvan még, ha ő megbánta a saját cselekedetét. Vagy ő akar veled lefeküdni.
2016. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól nem leszel több, ha elveszted, sőt, bizonyos esetekben csak kevesebb. Egyszerűen ne foglalkozz vele, ennyi.
2016. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Önmagából indul ki, ő ezeket megtenné, neked nem kell és nem is ajánlott :)
2016. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha idegesít, mond meg neki, hogy semmi köze hozzá, magánügy. Amúgy meg egyáltalán nem vagy lemaradva.Szerintem ebben nem is lehet. Társadalmi vagy baráti nyomásra lefeküdni valakivel butaság és káros is lehet érzelmileg. Megtörténik, amikor meg kell történnie.
2016. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy egy éve szívesen lefeküdt volna velem, de szerintem ez nem feltétlenül nekem szólt, csak valószínűleg el akarta veszteni. Igazából 15 évesen nagyon tetszett nekem (erről már ő is tud), de már akkor megesett, hogy "játszott" velem, mint azzal a másik lánnyal. Szerencsére időben észrevettem, de reméltem, hogy megkomolyodik. Még mindig csak remélni tudom.
2016. aug. 11. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor és azzal veszítsd el, aki neked megfelel, ne engedj a nyomásnak, ahogy #1 is írja, ez nem versenyfutás. Egyébként igen, biztos szívesen van olyan önzetlen ez a barát, hogy "segítene":D
2016. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy köcsög pancser nyomorék, elég buta a gyerek.


Jogosan idegeskedsz egy ilyen alpári hülyére..

2016. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!