Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mihez kezdjek a legjobb...

Mihez kezdjek a legjobb barátnőmmel? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Azt tudni kell hogy én és ő nagyon különbözünk,de mégis kiegészítjük egymást. Ő nagyon pasizós típus mindig ő akar lenni a középpontban, én hozzá képest sokkal csöndesebb vagyok és ezt a pasizás dolgot sosem erőltettem. Általában mindig rá figyelnek, de ha véletlenül rám (főleg ha fiúról van szó) akkor mindig azt mondja hogy milyen gáz voltam és hogy mennyire leégettem magam és ezt csak azért közli velem mert jót akar nekem. Egyszer még elment. De már nem ez volt az első. Az a baj hogy nem tudok mellette kiteljesedni. Néha az is megfordul a fejemben, hogy esetleg féltékeny rám, de azon nagyon meglepődnek. Amióta vele vagyok úgy érzem hogy nem érek semmit és ez nagyon elszomorít. Összebarátkoztam egy másik lánnyal de olyan féltékenységi jelenetet rendezett hogy az hihetetlen. Ez azért nehéz mert én egyáltalán nem vagyok olyan mint a mai 13-14 éves lányok, amit persze nem bánok. Meg azért sokat köszönhetek neki, csak az a baj hogy kevés dologban értünk egyet. Most leszünk 8.-osok, és nem tudom hogy véget vegyek-e ennek a barátságnak, miután elballagtunk. Ilyenkor mit tegyek?

(Nem tudom mennyire volt érthető)



2016. aug. 11. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan nics hogy különbözünk mégis kiegészítjük egymást.Se barátságban se kapcsolatban. Ez egy idő után mérgezi egymást. Barátságban két egyforma érdeklődésű körű ember kell, ha még van egy kis eltérés is. Ahogy leírtad azt akarja hogy mindig ő legyen a középpontban, ezért téged folyamatosan leépít, hogy csak vele foglalkozzanak.

De az sem normális hogy úgy érzed nem érsz semmit, és hiába próbálnál vele erről beszélni valószínüleg vagy lekiabálna vagy csak a saját igazát hajtaná.

És az egy barátságban nem ér semmit, hogy sokat köszönsz neki. Mit?? Egy hatalmas féltékenységi jelenetet?? Önbizalomhiányt?? Na ezeket biztos..

...és valószínüleg 8. után ő fog véget vetni ennek a barátságnak, mivel talál magának egy hasonló irányításmániás lányt, ahogy te is egy hozzád illő barátnőt☺☺

2016. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Biztos el fogok gondolkodni azon hogy hogyan legyen tovább.
2016. aug. 12. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha elég bensőséges a kapcsolatotok, akkor sikerülni fog ezzel a barátnőddel megbeszélned a problémáidat. Lehet neki is vannak problémái veled, csak mivel sosem beszéltétek meg, ezért mindig eltűrtétek kusban, közben meg bennetek maradt a rossz érzések sokasága.

Szóval a megbeszélésnél a lényeg, hogy sose hibáztassátok a másikat se és magatokat se, mert nem ez a cél, hanem hogy újra felvirágoztassátok a kapcsolatotokat. Ha ezt a célt mindig szem előtt tudjátok tartani, és nem akadtok fenn apróságokon, akkor sikerülni fog kompromisszumra jutnotok.

Fontos, hogy az érzelmek szempontjából közelítsétek meg a dolgokat, pl ilyen-olyan (pl pasizós) szituációban, amikor ez-az történt, te megalázva érezted magad, pedig ilyenkor ezt-meg-azt (biztatás pl) szeretnél. És ezt szeretnéd kérni tőle. És utána ő is mondja végig, hogy mit szeretne a kapcsolatotoktól, stb..., és kész :) így szépen végig lehet menni a problémáitokon.

Ha ezen a mélyponton túl tudtok lenni, és egymás kinyírása helyett egymást segíteni, az hatalmas eredmény lenne :)

2016. aug. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) meg fogjuk beszélni.
2016. aug. 14. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:
A bnőd gyerekes te meg komolyabb vagy !Nekem is volt ilyen bnőm de ő nem szólogatott be nekem ilyeneket mint neked!Sztem nem veszitesz sokat ha ott hagyod és keresel màst!
2016. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!