Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyel jóba a legjobb...

Hogyan legyel jóba a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk összeveszve,legjobb barátnők voltunk 5hónapja nem.

De nekem,nagyon hiányzik egésznap eszembe van,visszanézem az üzeneteket.

Egyet,gondolt és a semmiért letitltott,köszönünk egymásnak néha beszélgetünk egy kicsit osztálytársam.

Én,nem akarom felhozni neki a témát (nem is merem) valahogy ráakarom döbbenteni, de hogyan?

Én nem beszélek neki róla,de szerintem énis hiányzok neki mert,valamelyik nap mondta hogy,milyen jóvolt régen.

Úgy, megakarom ölelni.

De, hogyan jöjjön rá hogx én mot akarok?

16/L



2016. máj. 24. 22:17
 1/4 A kérdező kommentje:
*legyek (telefonról vagyok)
2016. máj. 24. 22:19
 2/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb és a legtisztább az lenne, ha neki mondanád személyesen hogy nagyon szereted és hiányzik neked... tuti betalál. nem kell bonyolizálni.
2016. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd túl. Egyszer egy barátnőmmel csúnyán összevesztünk, majd megromlott a kapcsolatunk. Sokáig mosolyszünet volt, mígnem közös ismerősök miatt találkoztunk. Véletlenszerűen kettesben maradtunk, udvariasan elcsevegtünk, de nem volt az igazi, visszafogott és kissé kínos volt. Csak meg akartam ölelni, meg is tettem. Sosem tudtam visszafogni magam, nem is tettem, csak átöleltem, és megmondtam, hogy szeretem és hiányzik. Ott álltunk egy darabig néma csöndben, és minden megoldódott. Te se gondold túl. Cselekedd azt, amit szeretnél, amit jónak érzel. Ne gátoljon a büszkeséged, vagy hogy félsz a válaszától. Ha fontos vagy neki, nem fog megbántani, ha te őszinteséget mutatsz.
2016. máj. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pontosan, a választól félek..

És,a másik hogy ő ilyen flegma féle (ha megismered tök jófej) tehát,ő nem mutassa ki az érzelmeit.

Köszönöm, a válaszaitokat megy a zöldkéz :)

2016. máj. 24. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!