Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Éreztétek már azt, hogy...

Éreztétek már azt, hogy titeket mindenki beoffol, leráz?

Figyelt kérdés
Most tapasztalom, hogy engem csak akkor hív az a nagyon kevés ember is, ha más nincs.

2016. aug. 12. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Igen. Tojjál rá, különben még depis leszel. Van olyan, hogy valaki nem jön be senkinek, mert nem elég felszínes a többséghez képest.

Én mondom, inkább olvass és utazgass, túrázz, bicajozz vagy ilyesmi, mert otthon ülve még kijön valami lelki nyavalya rajtad.

2016. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Blade Bone ***** válasza:
35%
Nem tudom, de maga szorong! Miért érdekli ennyiren a külvilág, azt képzeli, hogy külső behatások nélkül nem tud létezni? Vagy miért?
2016. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem természetes ha az ember szeretne másokkal lenni...
2016. aug. 12. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Na pont így kell belemerülni a problémába.


Egyszerűen mást kell csinálni, mással kell foglalkozni és nem arra gondolni, ami éppen szar.


Majd egy másik nap megoldódik.

2016. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Az utóbbi időben rengeteget rágódtam azon, mi lenne a helyes, mert rajtuk kívül nincs más társaságom, nem barátkozom könnyen. Szerintem én ezerszer jobban ragaszkodom hozzájuk, mint ők hozzám, de pont amiatt, mert más lehetőségem nincs. Viszont rengeteg olyan húzások volt, amin nehezen tudok túllendülni, szóval eljutottam arra a szintre, hogy már nem érdekelnek. Igyekszem lekötni magam, nem teljesen tőlük függni. Ha keresnek, keresnek, de akkor sem dől össze a világ, ha nem. Ne foglalkozz az ilyenekkel! Biztosan vannak olyan személyek az életedben, akik valóban érdemesek arra, hogy velük legyél.
2016. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MZ.per.X ***** válasza:

Elég sokszor érzem, de pont leszarom.


Főleg akkor érzem gáznak mikor valaki leráz, hogy így nincs ideje úgy nincs, aztán kiderül hogy csak rám nincs... :D


De én úgy vagyok hogy élem egyedül az életem, csinálom amiket akarok, aztán aki akar az csatlakozik. Próbálok mostanában aktív lenni, így bringázni, kondizni szoktam hívni embereket, általában megmondom hogy én megyek, ha akarsz jössz. Vagy próbálok egyszerre több, közös ismerőst szervezni, és tudom őket ösztönözni hogy gyere, mert XY is jön.

2016. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha egyszer is megérzek valakinél ilyet,többet én se foglalkozom vele.
2016. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor tapasztaltam ilyet. Szépen elkönyveltem ezeket az embereket szükségtelennek, és már én sem hívom őket, és ha véletlenül eszükbe jutnék, nemet mondok. Nem kell, hogy én legyek a pótlék, cserben hagyjanak, stb... nincs szükségem ilyen elkeseredett dolgokba belemenni.
2016. aug. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!