Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A ti legjobb barátaitok/barátn...

A ti legjobb barátaitok/barátnőtök is szokta ezt csinálni? Miért?

Figyelt kérdés

hogy írtok neki, és látja, de sosem ír rá vissza. de viszont nem is haragszik rám, múltkor például ő írt nekem, és akkor természetesen visszaírtam, és egy jót beszélgettünk. de nem értem hogy miért nem ír amikor én írok neki.:( pedig mindig olyan lelkesen mutatok neki valamit.. legalább ha egy emojit írna már legalább kapnék valami visszajelzést, de nem túlzok, ha azt mondom hogy semmit, egészen addig amíg ő nem ír rám valamivel.:/ csak nem szeretném neki ezt megemlíteni, mert ugye nem dühös rám, és így nem akarom megbántani, mert nagyon aranyos, és megmondanám neki, akkor meg attól tartok hogy beleerőltetném a beszélgetésekbe.

ti tudjátok hogy miért lehet ez? vagy van közületek olyan aki pont hogy ezt szokta csinálni?



2016. aug. 15. 12:29
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem, meg a barátaimnak sincs mindig ideje arra, hogy ha a nap közepén valaki belök nekem egy linket, hogy ott helyben megnézzem, vagy reagáljak rá, aztán meg elfelejtem, ebből fölösleges sértődést kreálni.

Ha egyértelmű kérdésre, kérésre, vagy hasonlóra nem reagál, az már bunkóság, de az, hogy nem küldött vissza egy thumbs upot egy linkedre, nem a világ vége. Az embereknek nem mindig van erre ideje azonnal, utána meg elfelejtik.


Ha csak akkor keres, amikor ő akar kérni valamit, vagy ha neki kell valami, akkor egyértelműen egyoldalú a barátság, és érdemes lenne jobbat keresni nála.

2016. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

persze én megértem, ha nem ér rá, meg nem is sértődök meg rajta:) csak amikor meg este van, pihi, és látom hogy ő is csak lájkol dolgokat akkor őszintén kicsit rosszul érzem magam. azért írok neki, mert a legjobb barátnőm, és azt hinném, hogy legalább ha mégsem érne rá, megírná, hogy majd később megnézi, vagy akármi, de végül sosem ír vissza rá, igaz látta. mindenesetre én mindig megnézem amit ő küld.. nem akarom túlreagálni meg semmi, de egyébként is elég sokszor vagyok egyedül, és amikor a legjobb barim sem válaszol nekem, kicsit szar érzés:/

viszont a barátságunk nem egy oldalú, nagyon sokat segítettünk egymásnak, pont ezért nem nagyon értem:(

2016. aug. 15. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ér rá. Nem érdekli.stb

Én is pl ha filmet nézek akkor pittyen, esetleg megnézem és ha csak nem épp elakarják rabolni akkor nem írok vissza vagy ilyesmi...

2016. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy csináljak. Lehet nincs idejük, vagy épp mással vannak elfoglalva. Mára már megbékéltem ezzel a gondolattal és nincs semmi baj, hogy nem ugranak az üzenetemre, otthagyva mindet. Én sem teszem.
2016. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én nem is arról beszélek hogy nem ugranak az üzeneteimre.. nem várom el, nyilván, csak egyedül az lenne jó, ha valamikor válaszolna.. nem az a bajom, hogy sokáig nem válaszol, hanem hogy egyáltalán nem. én sem válaszolok rögtön. viszont amikor felmegyek, és láttam hogy mit ír, akkor már egyszer válaszolok, hiszen azért mentem online. vagy ha neadjisten nem tudnék válaszolni, akkor majd amikor éppen van időm.

szerintem titeket is bosszantana hogy mindegy mit írtok vagy mutattok, nem is reagál rá a legjobb barátotok.

2016. aug. 15. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!