Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny vagyok a legjobb...

Féltékeny vagyok a legjobb barátom barátaira, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A legjobb baratom fiu.17 eves ,en pedig 16 es lany.Nem talalkozunk sokszor ,de nagyon szeretem.Hianyzik,es zavar ha nem beszelunk.Sokszor eljar viszont mas haverjaival inni es en ilyenkor nagyon feltekemy vagyok rajuk,hogy jobban szereti oket.Most kavar egy csajjal,es ugy erzem igy mar nem vagyok neki olyan lenyeges,nem szorakoztatom.
2016. aug. 14. 23:33
 1/2 anonim válasza:

Szerintem beszélj vele arról, hogy neked rosszul esik, hogy Ő eljár.

Ne fogd ebben vissza egyébként, hiszen kellenek neki a barátok, neked is ki kéne mozdulnod, kirándulj legalább vagy ilyesmi, ismerkedj emberekkel, biztosan vannak olyan barátok/haverok akikkel eltudnál járni.

Foglald le magad, azért mert Ő kijár még nem vagy kevesebb a szemében.

Lehet hogy kavar egy lánnyal, de ha neki is a legjobb barátja vagy akkor nem fog téged hanyagolni, persze Rá sokkal több időt fog fordítani, főleg ha össze is jönnek. De ha fontos vagy neki, akkor figyelmes lesz rád is, és reméljük a lány (akivel most kavar) nem lesz rád féltékeny, eléggé rossz helyzet lenne.

Próbálj keresni jó időpontot, amikor rá ér és menjetek el valahova, beszélgessetek, vagy ha nem is a facebookon éled az életedet, és Ő sem, azért esténként hívd fel ott, ha van rá lehetőség, beszéljetek pár órát. Mond el neki, hogy hiányzik neked és fontos számodra, hiszen a legjobb barátod, mond neki hogy nincs ellenedre ha elmegy a barátaival, csak vigyázzon magára, és téged se hanyagoljon, mert ez rosszul esik neked, és nem érzed már hogy annyira fontos lennél neki, mint régebben.

Majd rádöbben, és változtatni fog rajta.

Tisztázd vele, hogy annyit megérdemelsz hogy több időt fordítson rád, ha már Te is megtennéd.


:)

2016. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. aug. 15. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!