Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vissza lehet még fordítani...

Vissza lehet még fordítani ezt az internetes barátságot?

Figyelt kérdés

Mindenbe megtaláltam a hibát.Leginkább féltékeny voltam hátha mással jobban kijön,aztán besértődtem ha mással volt és ebből lettek veszekedések,nagyon durván beszéltem vele,annyira hogy a gyomra is megfájdult néha.

De nála jobb barátnőm még sose volt,talán nagyon féltem h elvesztem és ezért tartottam "láncon".

Rettentő sok esélyt kaptam de az összeset elszúrtam,hiába mondtam hogy nyugi ezentúl más lesz..nem lett más.

Nagyon hiányzik,kb. 5 hónapja vesztünk össze.

Nem merek ráírni mert a reakciójától félek :/

Na meg persze az igazi nevét se mondta el de én rájöttem(bonyolult.)

Azóta megváltoztam,jobban tudnám kezelni a dolgokat és nagyon jól kijönnénk,fele annyi veszekedés se lenne.


2016. aug. 17. 00:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Iszonyúan szomorú vagyok hogy ennyi eszem volt,gyerekes voltam nagyon.
2016. aug. 17. 00:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj rá, nem veszíthetsz semmit, meg kell tudnod, hogy mit gondol, ahhoz, hogy tovább lépj//etek//. :) Nekem is ez a hibám, hogy nagyon hamar elkezdek kötődni az interneten megismert emberekhez.. :/ Szóval itt is történt már hasonló, de rá írtam az illetőre/Ő írt rám, és vagy újra beszéltünk, vagy közölte az egyikünk, hogy már nem akar. :)
2016. aug. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, szerintem mindenképpen írj rá. Bár az fura, hogy nem mondta meg az igazi nevét és neked kellett kiderítened. ( Nehogy azt hidd, hogy ezt gonoszságból mondom, csak megjegyeztem) De amúgy a barátnődre jogosan voltál mérges? Úgy értem más srácokkal lógott, bulizott? Mert akkor kicsit azért meg értem miért akadtál ki. Szerintem amúgy ha ráírsz és megbeszéled vele normálisan akkor helyre lehet hozni. Minden esetre sok sikert :)
2016. aug. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!