Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akik teljes magányban élnek...

Akik teljes magányban élnek azok maguk választották ezt az életmódot vagy csak így alakult?

Figyelt kérdés
Ha maguk választották, akkor mire jó ez és miért? Hogy lehet belőle kitörni, ha nem mi magunk választottuk? Azon kívül, hogy nyitunk mások felé... érdemes próbálkozni, ha egyáltalán nem volt még valakinek baráti köre?
2016. aug. 18. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
magam, így legalább nem kell senkihez sem alkalmazkodni.
2016. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van aki maga választja, mert pl nem szeret az emberekkel együtt lenni, de van akinek így alakult mert pl zárkózott és nem tud barátokat szerezni, vagy valami lelki baja van


Igen érdemes megpróbálni mert ha megpróbálod legroszabb esetben továbbra is egyedül maradsz , ha sikerül akkor meg lesz baráti köröd. Szóval roszabb nem lehet

2016. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Régen én választottam,most meg mondhatom hogy annak a következményeként alakult így,mert most már hiába szeretnék barátokat,ezerszer nehezebb szerezni mintahogy egy gimiben lehetett volna.
2016. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, felnőttkorban nehezebb. Miért nem akartál barátokat gimiben?
2016. aug. 18. 12:38
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Magam választottam, független vagyok. Nem vagyok lelki szemetes, nem használnak ki, nem vernek át/nem csalódok.

Ismerkedéssel?

2016. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Az általános- és középsulival is rossz tapasztalataim voltak,nagyon begubóztam. A otthonom négy fala biztonságot nyújtott,úgy éreztem,hogy ott nem fog megbántani senki. Nem jöttem ki az osztálytársakkal az egy dolog,de sulin kívűl a környezetemben voltak mások is,ezer lehetőség a barátságkötésre,amit én lesz*rtam,annyira elvoltam mélyülve az önsajnálatban.
2016. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elköltöztem Budapestre tanulni, azelőtt is viszonylag zárkózott voltam, de itt egy olyan lánnyal ismerkedtem meg, aki szépen lassan mindenkitől eltiltott, összeköltöztünk, végül pedig megcsalt és egymagam maradtam, mint a kisujjam :)

Most ebből próbálok kitörni, de nehezebb, mint hittem.

2016. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy alapbetegség miatt "választottam " ezt az "életformát". Mire jó? Az, hogy ne nagyon legyek más terhére. Mire is lenne jó pl.: egy párkapcsolat ilyen esetben? Hogy lehet belőle kitörni...? Ha Mo.-n megfelelően lenne kiépítve a távmunka, ha értékelnék a szellemi szabad foglalkozásúakat, akkor talán ki lehetne törni, de így... Nem beszélve arról, hogy ha Mo.-n elfogadnák az emberek, hogy vannak nem 100-sok is... Szerintem Mo.-n így nem érdemes nyitni, próbálkozni. Amit kap az ember a sorstól, azzal kell kezdenie valamit.
2016. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!