Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pánikbetegként hogyan szerezhe...

Pánikbetegként hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés
A betegségem miatt sajnos nem tudok kimozdulni, mindig itthon vagyok. Viszont nagyon szeretném ha volnának barátaim de mivel nem járok be a munkahelyre így nem tudok mondjuk a munkatársaimmal összebarátkozni. Gondoltam arra, hogy interneten de amint elmeséltem, hogy én nem tudok elmenni sehová mindenki otthagyott. Pedig én nagyon szeretném ha néha néha átjönne valaki, megnéznénk 1-2 jó filmet, zenét hallgatnánk, beszélgetnénk, találnak közös hobbikat amiket együtt csinálunk vagy bármilyen csajos dolgot amihez kedvünk van. Alapvetően egyébként egy kedves és rendes lány vagyok. :) Nem tudom ilyen helyzetben hol próbálkozhatnék.
2016. aug. 18. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban magadat kell helyre hozni, ez a betegség pedig pszichoterápiával nagyon jól gyógyítható. Vagy örökre ilyen akarsz maradni? Nem szenvedsz tőle?


Szerintem nem várhatod el, hogy a világ alkalmazkodjon hozzád, ezt neked kell megtenned. Én legalább is e felfogás szerint élek.


23N

2016. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi?
2016. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja bocsi nem olvastam végig, már látom:'D
2016. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én örülnék oylan lánynak aki nem várja el hogy menjünk mindig valahova, meg feszengeni a baráti köre előtt.


Jobban hangzik egy filmezés kettesben.


Ha ismerkedsz valakivel, mondd meg előre hogy te ilyen vagy és ha ez nem zavarja akkor lehet folytatni

2016. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok.

Nekem viszont elegem lett a "pánikolásból" így igyekeztem nem felvenni a dolgot. 5 hónapomba került, de már tudom kezelni! Ha gondolod írkálhatunk :)

2016. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!