Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg szeretném szívatni az...

Meg szeretném szívatni az exem, mert megcsalt egy osztálytársammal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Tudom, hogy nem erre vagy kíváncsi, de ezzel sajnos csak saját magadat szívatod meg. Inkább próbálj túllépni rajta, a bosszú mérgezi a lelket.
2016. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Milyen szánalmasak ezek a "hogyan bosszulhatnám meg" kérdések.
2016. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nöj fel és lépj tovább. Ha miatta vesztettél volna el egy végtagot még megérteném. De ugye te se gondoltad hogy az első kapcsolat megrendíthetetlen. Lépj tovább. Amúgy meg ha ennyi ötleted sincs akkor ne akarjál szivatgatni mert durvábbat kapsz vissza.
2016. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is ha még nem tetted meg, akkor dobd ki! Utána pedig nézd levegőnek és legyél boldog. Ez jobban fogja bántani mint bármilyen szívatás.

Más módon bosszút állni felesleges, csak magadat járatod le vele. A bosszú ostobáknak való.

2016. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem van egy tuti tippem ,de igen egyetérek a fentiekkel ,hogy semmire nem jó. Viszont ,ha így könnyebb a lelkedbek akkor írj és elmondom ,hogy mit csinálj:)
2016. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mond neki hogy elmentél orvoshoz és kiderült hogy AIDS-es vagy...szerintem összefossa magát D:
2016. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ignoráld teljesen őket. Ennél jobb bosszú nincs.
2016. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!