Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, együtt aludnátok egy...

Lányok, együtt aludnátok egy (meleg) fiúbarátotokkal?

Figyelt kérdés

Totál elbizonytalanodtam, ezért tanácsra lenne szükségem.

Huszonéves, meleg férfi vagyok, ezt előre leszögezem - akit zavar nem kell tovább olvasnia.

Nagyjából egy éve neten megismerkedtem egy lánnyal, akivel elég szoros barátság alakult ki közöttünk annak ellenére, hogy találkozni még soha nem találkoztunk. Sokat szoktunk beszélgetni, komoly témákról is, lelkis dolgokról is, kicsit már-már olyan érzésem van vele kapcsolatban, mintha a húgom lenne.

Most végre úgy alakul, hogy fogunk tudni találkozni. Mivel igencsak messze élünk egymástól, így ottalvós lenne a dolog, egyből három éjszaka. És amikor lefoglaltuk a szállást, evidensnek tűnt, hogy ugyan minek fizessünk két szobáért, ha úgyis átdumáljuk valamelyikünknél a fél éjszakát, így hát csak egy szoba lesz.

De most kezdem hülyén érezni magam :D

Mi van ha franciaágy lesz? Nekem nem okoz gondot, én simán alszok vele, hiszen jó barátom. De abban nem vagyok biztos, hogy ez számára sem gond.

Mi a kevésbbé gáz ilyen szituációban:

- rákérdezzek, hogy a földön aludja-e?

- vagy vegyem teljesen természetesnek a dolgot?

Tudom, hatalmas probléma, meg minden... De most fogunk először találkozni, fontos nekem ez a találkozó, így hát izgulok rendesen.


Tehát a kérdés: Ti együtt aludnátok-e így egy fiú barátotokkal? Nem-e lenne kényelmetlen a szitu? Ha betoppanunk a szobába és kiderül, hogy franciaágy, kérdezzek-e rá az alvásra, vagy az még gázzabb, hogy ezen problémázok?



2016. aug. 23. 17:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Talán ami még fontos lehet, ő 19, én 25 éves vagyok
2016. aug. 23. 17:33
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna a dolog, aludnék melletted, de azt azért kérdezd meg hogy a földön aludj-e, de szerintem úgyis nemet fog mondani, de legalább tisztázzátok előre, és nem feszengtek.
2016. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A szobafoglalásnál nem lehetett megoldani a két ágyat?

Amúgy én a helyedben rákérdeznék. És lehet hogy nem is franciaágy lesz.

2016. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerűen hívd fel a szállást és kérdezd meg, hogy milyen szoba van foglalva a nevetekre. Ha franciaágyas akkor illedelmesen rögtön jelezd, hogy ha lehetőség van rá akkor két egyszemélyes ággyal rendelkező szobát szeretnél.
2016. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 piriiiii ***** válasza:

Na de ez a lány nem is tudja, hogy meleg vagy?

Egyébként ez az egyből 3-4 nappal, 3 éjszaka elég meredek. Én néha akkor is félek első találkozásnál, ha csak egy félórára érünk rá...

2016. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 piriiiii ***** válasza:
100%

Én amúgy nem problémáznék ezen.

19/L

2016. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A szoba elméletben egy standart kétágyas szoba. A gyakorlati tapasztalatom viszont az, hogy ez bármit takarhat. (Elég sokat utazok, tudnék mesélni róla, hogy hányszor alakulnak át az előre lefoglalt, megbeszélt szobák ilyenné-olyanná :D).

Mindenesetre azt hiszem tényleg felhívom majd még a szállást, biztos ami biztos alapon.


5-ös válaszoló: Természetesen tudja.

2016. aug. 23. 18:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Már rengetegszer aludtam meleg fiúval egy ágyban. :)


20/N

2016. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 piriiiii ***** válasza:
Szerintem Te túlparázod a dolgot. :) Ne aggódj.
2016. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tudom, tényleg túlparázom :)

Köszi mindenkinek a válaszokat!

2016. aug. 24. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!