Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A kérdés főleg a Melegekhez/Le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés főleg a Melegekhez/Leszbikusokhoz szól. Mikor jöttél rá hogy a saját nemedhez vonzódsz? Hogy/mennyi idő alatt tudtad elfogadni magad ezzel együtt? Ha felvállalod akkor hogy reagált rá a környezeted?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat.

2016. máj. 27. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

14 éves koromban.

de csak 17 voltam, mikor be is vallottam magamnak és elfogadtam. 19f

2016. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen jöttem rá.

Nem volt nehéz elfogadni magam.

Jól fogadták eddig legalábbis.:)

15/L

2016. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen jöttem rá, mikor legelőször szerelmes voltam és... két év? talán. Másfél év kellett, hogy ezt bevalljam magamnak. Addig hitegettem, hogy én biszexuális vagyok, de nem jött össze. Összességében nem is bánom. :)

Az új iskolámba anno én már úgy mentem, hogy viszonylag felvállaltam. Nem tudja mindenki (az osztály kb egy harmada, akikkel jóban vagyok), de nem is érzem, hogy hangoztatnom kellene. Itthon persze ninc kimondva, de a barátaimnak semmi baja vele, a barátnőmet is kedvelik. :)


16/L

2016. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
12évesen kezdődött. 3évembe telt mire kibékültem magammal. Aztán szép lassan elkezdtem beadagolni a környezetemnek. Szerencsére sokan jól fogadták komolyabb gondok nem voltak belőle. Azóta 3év telt el és minden rendben van. 18L/L
2016. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül 12 éves koromtól kezdett kibontakozni a dolog, de évekig nem vallottam be magamnak, hogy bizonyos lányokhoz/nőkhöz nem csupán barátság fűz. 17 éves koromban jöttem össze az első barátnőmmel, (akivel azóta is együtt vagyunk,) de akkor is még azzal hitegettem magam, hogy biszexuális vagyok. Körülbelül 1 éve ismertem be magamnak, hogy leszbikus vagyok. Szerintem még mindig nem sikerült magamat teljesen elfogadni, de jó úton haladok. A családom még mindig nem tudja és ameddig velük élek addig nem is fogom elmondani nekik. Barátok és ismerősök közül 20-30-an tudják, ők teljesen jól fogadták. Igazából sokáig csak 4-5 ember tudta, fél éve kezdtem több embernek is előbújni. Ha Budapesten vagyunk, akkor az utcán se titkoljuk, bár ez kimerül néhány szájra pusziban és kézfogásban.
2016. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, az ötödik vagyok, az előzőből kimaradt, hogy jövő hónapban leszek 20 éves.
2016. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából én is 12 éves korom körül kezdtem sejteni valamit, és kb. 13 évesen tudatosult, hogy a lányokhoz is vonzódom. Már elfogadtam magamat, nagyjából egy évig tartott, az elég nehéz volt, nem mertem senkinek beszélni róla. Mostmár azt hiszem az összes barátom tudja, ha valaki mégsem, akkor annak elmondom, ha kérdezi. Anya is tudja, elfogadta egyből.
2016. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Szia :)

Kb 11-12 éves koromban jöttem rá, de 15 éves koromig magamnak sem vallottam be. Mára már elfogadtam magam, a barátaim tudják, és semmi bajuk, sőt :D

Itthon már más a helyzet, kb 2.5 éve elmondtam a szüleimnek. Apukám jól fogadta, mindenben mellettem áll, viszont anyum kiakadt, sírt, elvitt pszichológushoz hogy "kinevelje" belőlem, ahol a pszichologus csak annyit mondott hogy kedves anyuka hagyja élni a gyereket. A mai napig legalabb heti 2x megkérdezi van -e barátom és hogy kerítsen -e nekem … Nem vesz róla tudomást, ezáltal nem is tudom megbeszélni vele a problémaimat ezügyben, de bízom benne hogy egyszer majd ő is elfogad. 18/L/L

2016. máj. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
5-6-ban jöttem rá, amikor belezugtam osztálytársamba. Elfogadni nem volt probléma nekem, inkább az hogy rajojek pontosan mi vagyok. Eddig mindenhol jól reagáltak, mert megvalogatam kinek mondom el, viszont a kövi 2 hétben fogok coming outolni suliban tanév záró előtt.
2016. máj. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen. 14 évesen vállaltam fel.

16/L

2016. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!