Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Éreztetek már ilyet barát...

Éreztetek már ilyet barát felé? Van ilyen szintű barátság?

Figyelt kérdés

Több éve ismerem a barátnőmet.

Korábban is jól kijöttünk,mert közös érdeklődési köreink vannak,de mostanában mélyebbnek tűnik amit vele kapcsolatban érzek: már azzal jobb kedvre derít,hogy ír nekem.Ha rossz napom volt,vagy kevésbé jó,akkor is felvidít kicsit,jobbnak látom tőle az amúgy nem annyira jó napomat,ha reggel eszembe jut,gondolok rá,kicsit jobban indul a napom.Az is örömmel tölt el,hogy kölcsönös a barátságunk,ő is keres engem,ő is érdeklődik,felajánlja a segítségét.Úgy érzem eléggé emgbízok benne,el tudom neki mondani ha valami nem jó.Kicsit valahogy mindig megnyugtat,a tudat hogy beszélek vele.Sok jóra tud motiválni,például a saját nyelve megtanulására (nem magyar),és hiába voltak más külföldi barátaim,csak miattuk nem kezdtem el nyelvet tanulni..ő viszont valahogy erre is motivált.Vagy például a német tanulására.Eddig akárki mondta hogy tanuljak németet,ennyire szerintem nem tudott motiválni,mint ő.Szerintem jó dolgokat "hoz ki" belőlem.És ha rá gondolok,szebnek tűnik a nap,és egy kicsit minden.Gyakran érzem azt ha szomorú vagyok,hogy olyan szívesen megölelném,vagy csak ülnék mellette.

Olyasmi érzésem is van,hogy nem szeretném elveszíteni,elfelejteni és szeretném ha még sokáig a barátom lenne.


Más barátaim is voltak,vannak,de valahogy összességében ez nem volt meg,mert jó barátok ,és meghallgatnak,segítünk egymásnak,jól kijövünk,találkozunk,meg úgy jó barátok,de mintha egyiknél sem érezném így mindet egyszerre amit leírtam.


2016. aug. 25. 19:58
 1/6 A kérdező kommentje:

Még attól is picit jó kedvem lesz,ha ránézek a fényképére.


A jó napjaimat még jobbá teszi,a kevésbé jobbakat szebbé.És érzem hogy nagyon fontos nekem.Ma már azt mondtam magamban hogy az egyik legfontosabb személy nekem.


Így leírva ez egy normális barátságnak tűnik,de akkor is másabbnak érzem mint a többit.

2016. aug. 25. 20:01
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja,és nem vagyok belé szerelmes.Csak még mielőtt valaki ezt mondaná.

(Mindketten lányok vagyunk amúgy)

2016. aug. 25. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátnőm olyan, mintha a testvérem lenne. :)
2016. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amit én érzek az valahogy nem olyan.De az jó nagyon ha van valakinek igazi jó barátja.

Egy igazi barátságnak olyasminak kell lenni,mint amit leírtam.De nekem az az érdekes,hogy másokat is éreztem már igazi barátnak,de ezt így együtt ahogy ide leírtam,nem.Vagy az egyik,vagy egy másik "összetevő" hiányzott.Ezért olyan érzésem van,mintha több lenne mint egy átlagos baráti érzés..


De amúgy lehet igazad van,és vannak ilyesmik..talán csak nekem érdekes,mert először tapasztalatom ezt így teljes egészében.

2016. aug. 25. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó ovlasni h van iylen.

Én ilyet nem tapasztaltam saját magamon de volt közvetett elbeszélés barátaim részéről akik így írtak le 1-2 viszonyt.

tehát sztem ez normál,és nagyonagyon dícséretes

2016. aug. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire is furcsa, a barátok általában így éreznek egymás iránt.
2016. aug. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!