Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kellene beilleszkednem...

Hogyan kellene beilleszkednem animésként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A dolog a következő: most leszek 9.es és eddig nagyon úgy néz ki hogy egy animés sincs az osztálytársaim között...már egy jó ideje fan vagyok és nemigen vannak olyan dolgaim amiről sok ideig lehetne beszélni és másokat is érdekelne...
2016. aug. 27. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne ezzel a témával kezdj ismerkedésnél, mert egyből el fognak könyvelni különcnek.
2016. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Nem akarok bunkó lenni. Imádom az animéket. Vannak full cosplayeim és hatalmas kardokkal, lőfegyverekkel és páncélokkal van tele a szobám. Egy darabig erőltettem a nyelvtanulást is, de az kevésbé ment.

Viszont sok olyan emberrel találkoztam akik semmi másról nem tudtak beszélni csak az animékről. Az első ilyen még jópofa, de hosszú távon sajnos inkább taszító ha valakinek csak ez az érdeklődési köre és mindenkivel csak erről hajlandó beszélni.

Amúgy el se hinnéd még hogy osztálytársaid nagy része nézte a shámán királyt vagy a narutót csak nem reklámozzák mert 9. elején minden "gáz".

Viszont én azt mondom hogy ne azzal indíts hogy bemész macskafülekkel és mindenkinek ohayo-val köszönsz.

Legyél nyitott az új dolgokra is és ne csak erről akarj beszélni. Ha nincsenek az új osztályban animések attól is lehettek barátok. Lehet hogy miattuk meg fogsz kedvelni pár új dolgot. Én például gimnáziumba barátok miatt kaptam rá a zenélésre.

2016. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nincs? Nekem csomó osztálytársamról később derült ki, hogy néznek animéket, vagy csak azután kezdtek el nézni. Pl. van pár fiú, akiket egy másik srác vett rá az animékre, megnézetett velük egyet és azóta ők is állandóan animéznek :D

18L

2016. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as te fujoshi vagy?
2016. aug. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Nálunk van egy anime fan aki azt hitte ettől menő lesz, mindig animés figurákat másolgat és animés videókat néz.

Hihetetlenül undorító a srác, eléggé undorodik tőle mindenki.

Egy másik srác meg minecraftozással dicsekedett, őt úgy kiközösítették hogy fél év után nem járt be iskolába.

2016. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egyszerű. Kezdj el más dolgok iránt is érdeklődni. Nézz filmeket, sorozatokat, olvass könyveket, kérdezősködj, hogy mi érdekli az osztálytársaidat és ismerd meg az ő érdeklődési körüket is, és akkor már is lesz miről beszélgetni.
2016. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Animésként... Animés vagy, és ekörül forog a világ? Szerintem ne ezzel kezdd az ismerkedést. Valami olyan témával kezdj, amit bárkitől megkérdezhetsz, aztán majd úgyis kialakul, ha szereztél barátokat, jöhet az anime téma, aztán kiderül, hogy másik is szeretik, vagy benne vannak, hogy megmutasd nekik.
2016. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én középiskola elején nem erőltetném, hihetetlenül bunkók tudnak lenni az emberek ebben a korban mindennel szemben ami nem "trendi," lásd pl. az 5. válaszolót, aki képes valakit undorítónak nevezni csak azért mert animés. Ha sikerül barátokat találnod akkor felhozhatod a témát, hátha érdekli őket, de ne sértődj meg ha nem.
2016. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy nincs hogy már ismerkedtünk valamennyire, de köszönöm a válaszokat, majd próbálkozok^^ nem vagyok az az ultimate weaboo aki bemegy és konnichiwa kawaii desu meg stb. csak simán nem vonzzanak annyira az élőszereplős dolgok vagy ami megfog valamennyire azt senki sem ismeri.
2016. aug. 29. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!