Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szobatársam nője a lelkitársam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szobatársam nője a lelkitársam?

Figyelt kérdés

Imádom a szobatársam mert ritkán van a szobában szinte csak aludni jár :DD szoval keveset beszélünk igy nem nagyon ismerem.

Én rengeteget csalodtam a nőkben, sztem szinte mindegyik csak szórakozni akar, "barátkozni", s tenni a szépet. ( egy nagy szerelmem volt akiröl kiderült 2 év után h kezdettöl fogva megcsalt. Ezt azóta nem hevertem ki) Depresszios lettem és rühellem a világot

Visszatérve a szobatársamra. Tudtam h összejött egy kolis csajjal. Aztán egyszer bejött a szobámba mert a srácot kereste. Mindtam h nincs itt, be is mutatkoztunk egymásnak.Akkorén nagyon odavoltam lelkileg és odajött majd megölelt szorosan ugy mint egy régi havert. S valami miatt megnyiltam neki. Végigbeszéltünk egy teljes délutánt. S rájöttem h milyen megértö és törödő. Ennek az esetnek 2 honapja azóta ha jön a szobazársamhoz mindig beszél velem is és sokszor együtt ebédelünk. Szoval jól megvagyok vele. Persze van olyan hét amikor nem nagyon látom.

Fontos nagyon, kár h foglalt. Pedigbenne tudnék újra bizni.

Sterintetek h hozzam ki a helyzetbőlalegtöbbet, hnekem jó legyen( nem fekszek le vele)

22F



2016. ápr. 23. 22:37
 1/9 A kérdező kommentje:

Egyszer együttaludtam vele. Szülinapi bulim volt otthon otthon. Sokat ittunk mindjáan. Ottvolt a szobatársam és a barátnöje is, aki tényleg megerösitett még akkor is, oedig a pasijára is volt gondja. A pasija korán lelépett mert másnap dolgozni ment. De mindta h a lány maradhat. Aztán 5en nákam aludtak. Igazából a lény elfért volna velük is de nem akartam h rá másszanak ify mondtam h aludjon velem.

Beleegyezett mert tudta h nem fogpk probálkozni. Miután elaludr átöleltem és másnap is a karjaimban volt. Ö kicsit meglepödött másnap de semmi gond nem volt.

Szóval jó lenne máskor is vele aludni de alkalmam ninca ré

2016. ápr. 23. 22:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Luke, join the Friend Zone!
2016. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Reméljük nem túl agresszív fickó a szobatársad.
2016. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 90-ben született F.. ***** válasza:
én fixen szétcsaptam volna már a fejed a szobatársad helyében
2016. ápr. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ebből nem az jön le, hogy a lány a lelki társad, hanem az, hogy te nagyon magad alatt voltál/vagy és jól esik, hogy valaki meghallgatott, ezért belehabarodtál. Pont ugyanezért szoktak az emberek a pszichológusukba is gyakran beleszeretni, mert azt hiszik, hogy ha valaki meghallgatja őket, kedves velük, akkor biztos érez is irántuk valamit, közben meg tisztára egyoldalú dologról van szó. Honnan veszed, hogy a lány többet érez irántad, mint barátság? Ha így lenne, mondta volna. Vagy tett volna rá valami utalást. És nem a szobatársaddal lenne, hanem veled!
2016. ápr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szobatársam tudja h fontos nekem barátként. nem nagyon tetszik neki a dolog. De azt én is tudom h a lány őt szereti, s amúgy mindnekivel ilyen megértő, ezért sokak "barátnőtipus kivánságlistáján" rajta van
2016. ápr. 24. 13:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennek nem lehet jó vége, te is tudod. A szobatárs helyébe én írnék a koli vezetésnek, hogy összeköltözhessek a csajjal.
2016. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem lehet összeköltözni mert már csak 2 hónap van hátra. Másrészt pedig nincs szabad szoba. Harmadrészt elvből nem akartak összeköltözni.


S ha én másik szobába költöznék akkor is néha áthívnám őt az biztos, már mint a lányt

2016. ápr. 25. 10:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a lány keresztneve?
2016. ápr. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!