Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm teljesen...

A legjobb barátnőm teljesen ki van rám akadva, amiért munka, háztartás és a párom mellett nem tudok vele heti szinten találkozni. Szerintetek jogos? Nektek mennyi időtök van a barátaitokra?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nalam is hasonlo volt a helyzet annyi kulonbseggel, hogy en apumhoz mentem ki a temetobe a szuletesnapjan, es nem vele mentem bulizni.

En a ilyet nem tartom szamon, ha igy all a dolgokhoz akkor nem is baratno.

2016. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem nincs párom, mégse találkozok heti szinten a barátnőimmel. Egyik lengyelországban van amúgy is, a másik meg szintén hozzám hasonlóan foglalkozik a saját dolgával. Szerintem a jó barátokkal egyáltalán nem szükséges minden másnap egymás s-ggében lenni. Főleg nem felnőtt emberként, saját élettel, karrierrel, magánélettel, akármi. Így is tudjuk, mi van a másikkal, úgyhogy nem gáz.
2016. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én gondolom, hogy irreális amit ő szeretne. Köszönöm az eddigi kommenteket.
2016. aug. 29. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!