Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez szerintetek ideiglenes...

Ez szerintetek ideiglenes viselkedés?

Figyelt kérdés
Két éve, amikor elkezdtük a gimit, nem volt senkim se nagyon. Aztán összebarátkoztam két lánnyal, akivel azóta is nagyon jól elvagyok. Volt nekik még egy barátnőjük, aki szintén "hozzánk tartozott", de én nem kedveltem egyáltalán, mert mindig közömbös és magának való volt. Viszont tavaly óta jobban megismertem és rájöttem, hogy sok mindent hasonlóan lát, mint én, és lassan nagyon jóba lettünk, más szóval, legjobb barátok. Viszont mostanában elkezdett nagyon sok időt tölteni egy másik lánnyal az osztályunkban. Valahogy megértem, én is kedvelem őt; jófej, vicces, nyitott és mindig van mit mondania. Tehát egy "izgalmas" személyiség. Csak annyi a baj, hogy tényleg mindig csak vele van az iskolában, vagy ha nem, mindig róla beszél. Tudom, hogy most megtalálták a közös hangot meg minden, de nekünk (főleg nekem) egy kicsit rosszul esik, hogy így "elhanyagol". Szerintetek ez csak ideiglenes? Vagy mit tudnék tenni, hogy éreztessem vele, hogy rosszul esik?

2016. aug. 28. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen barátnőm :)

Elmúlik. Engem 3 hétig hanyagolt el,utána pedig ismét normális lett. Viszont,ha nagyon zavar téged szerintem akkor nyugodtan mondd még neki kedvesen

2016. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!