Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmagányosodtam, mas is van igy?

Elmagányosodtam, mas is van igy?

Figyelt kérdés

Kulföldre költöztem , miutan meghazasodtam a ferjemmel , de par ev utan elvaltunk . Közös gyamsag miatt nem költözhetek haza.

Valas utan minden regi ismerös elfordult tölem , ( ferjem agresszivitasa miatt valtunk, aki egy nap kidobott a hazabol mert betegen nem tudtam takaritani )

Egyedul maradtam , furcsa mod mindenki kerulni kezdett, biztos tudtak h szegeny vagyok , es elvaltkent esetleg rájuk szorulhatok igy a köszönesem sem fogadták. Mind a volt ferjem körul maradtak , aki befolyasos. Hazassagi szerzödes miatt utcara kerultem. Sikerult béreljek lakast , dolgozom de nagyon nehez , kisfiam egyedul nevelem .

4 eve törtent a valas es sajnos a maganyt semmi nem törte meg eddig , nincsenek barataim , hiaba iratkoztam be tanfolyamokra jartam ide oda , senki nem akar szobaallni velem , hiaba kezdemenyezek, röviden lepattint mindenki .

Multkor kitörtem a bokam es a szomszedok vegigneztek h egyedul bevasarolok gyalog , pedig azelött en segitettem öket.

Most mar bele is csontosodtam a maganyomba, de ma az törtent h a gyerekemnek kellett butort vegyek es akkora trauma h mindig átélem h nincs ki összerakja a bútort , 4 eve átélem ezt h ninvs kit megkerjek erre , tenyleg nincs kit nem tulzok.

Ma akartam venni egy padlolampat, es meg akartam fogni a dobozt h vigyem a kasszahoz de akkor éreztem h olyan nehez , h meg sem tudom mozditani .

Szegyenkezve kikullogtam az uzletböl ....

Napközben elvagyunk jol a kicsivel , fözök jokat , jarunk mindenhova , dolgozom , ovi , de mikor kell butort venni vagy valami elromlik , borzaszto lelkiallapotba kerulök , ANNYIRA szegyellem h ilyen egyedul vagyok . Ilyenkor erzem magam nyomorultnak , remenytelennek .

Azt a megoldast talaltam h megfizetem a butoruzletet h összerakjak nekem a butort , ami itt nem olcso szolgaltatas. De nincs mit tegyek .

Nemetorszagban lakom .

Mas is van ilyen helyzetben ?


2016. szept. 1. 23:16
 1/5 A kérdező kommentje:

Soha senkire nem szamithatok , esöben törött bokaval jöhettem mehettem , senki nem segitett .

Otthon a csaladom es en is mindig segitettunk akinek tudtunk , autoval felvettuk gyalogolo ismeröseinket , mindig odafigyeltunk h környezetunkben mindenkin segitsunk.

Annyira magatol ertetödö volt .

Mikor nekem volna szuksegem masokra, semmi nem magatol ertetödö

2016. szept. 1. 23:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdeztem privátban.
2016. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szutyok haszonleso mind. Ezeket ugy hivjak, h erdekbaratok. Nemetektol meg nem lehet nagyon mit varni, magyarokkal nagyon parasztok... Szerintem probald meg picit feldobni magad. Marmint otthon csinalj gyakorlatokat, probald meg szebbe tenni a tested, picit figyelj oda magadra is. Egeszseges etkezes, stb:)
2016. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is tedd azt amit az előttem író javasolt, fel a fejjel. A németek kb. semmibe se veszik a magyarokat, szóval tőlük nem is lehet várni semmit, képzeld azt, hogy ott sincsenek.

Az meg jó megoldás volt, hogy összerakattad a céggel és hozzák is ki.

Úgy gondolom, hogy nem csak Németországban, Magyarországon is vannak sokan ilyen helyzetben mint te most. Később jobb lesz.

2016. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. szept. 2. 12:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!