Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az iskolaban szunetekben mindig a "legjobb" baratnommel vagyok. De o folyton csak telefonozik es mondja hogy ki mit irt neki. Mar nagyon unom. Mindig ezt csinalja. Amikor meg en beszelek magamrol..nem igazan erdekli. Valamikor tok jol elvagyunk meg rohogunk.Ketten szoktunk ulni egy padon. De en masokkal is szeretnek baratkozni,o meg nem.Szoktam latni szinte az egesz osztalyt hogy egyutt vannak. En is tok szivesen odamennek. De ha megkerdeznem hogy odamegyunk-e tokre megsertodne. Meg nem ertene hogy mert nem jo nekem vele. De egyszeruen teljesen megvaltozott. Mar nem olyan mint regen. Es nem erti meg hogy en masokkal is akarok baratkozni. Mert neki csak mi vagyunk ketten egyutt orokre. De en ezt nem igy szeretnem. Jo lenne ha a tobiekkel is joba lennenk. De ugyanakkor meg neha szeretek vele lenni. Kerlek adjatok tanacsokat. Koszonom elore is. :)

2016. szept. 2. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne megbeszélned nyíltan a barátnőddel hogy mit is akarsz:9 Ha nem fogadja el az már nem a te problémád lesz. Ha nem nyitott arra hogy új embereket ismerjen meg és még téged is korlátoz benne az nem túl normális:/ Érdemes lenne egy jót beszélgetni mert az mindig segít:)
2016. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szó nélkül hagyd ott a barátnőd, egy nap mondjuk jövőhéten, ha mentek iskolába. Ne hozzá menj a szünetben, ne ülj mellé. Ezzel eléred azt, hogy tudsz beszélgetni a többiekkel, illetve érzékelni fogja, hogy nem vagy mellette és rájön, hogy valami gáz van. Megkérdezi, picit megsértődve elmondhatod neki a problémád így megmarad a barátnőd is. Javasold neki, hogy legyen extrovertáltabb és ne a telefonját nyomkodja, mert akkor ülhet egyedül a szünetben.
2016. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, hátha észreveszi magát. Lehet, hogy már utál téged és így akar megszabadulni tőled.
2016. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen embert ott kell hagyni, nem tudsz vele mast csinalni. Csak kiegeszitonek tart teged.
2016. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat. Jol esik a biztatas :))
2016. szept. 2. 21:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!