Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek merészebb...

Hogyan legyek merészebb beszédesebb bátrabb?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom csendes vagyok félénk és ezen ha akarok sem tudok változtatni. Mindenki a kis antiszociálisként ismer ami eléggé aggaszt mostmár. Ugye én most jöttem 9. Osztályba és új barátok stb.. bár nekem ez nem megy.. jó jó ismerek mindenkit néha dumálunk picit de egyszerűen nem birok témát felhozni a beszélgetésbe így az hamar ki is merül. Ha most azt írjátok hogy menj oda beszélgess velük stb azzal egy kicsit sem segítetek mert mint mondtam semmi témám nincs.. viszont az a furcsa hogy facebookon egy csomót írok az osztály csoportba többnyire engem onnan ismert meg az osztályom mert élőben nem sokat beszélek. Nemtudom mindig az az érzésem van hogyha hozzá fűzök valamit a témához az gáz lesz vagy ha kérdezek akkor senki sem válaszol vagy ilyesmi értitek.. bár az őlő osztályommal is ezvolt 8 évig tehát nemtudom. valami ötlet?

2016. szept. 6. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Na én is pont ugyanilyen vagyok. Szerintem az lenne a legegszerűbb, ha a legszimptaikusabb osztálytársaiddal beszélsz, akik szerinted nem ítélnének el, hogy félénkebb vagy. Vagy csak hallgass bele a beszélgetéseikbe és az alapján is el tudod dönteni, hogy ki szimptaikusabb.

Nekem is nehezen megy a témafelhozás, de ilyenkor csak szimplán felteszek random kérdéseket pl: melyik óra a kedvenced? Melyik a kedvenc tantárgyad? stb.


Sok sikert :)


19/L

2016. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legyél bátor. Vegyél erőt magadon, győzd le a gátlásokat, "engedd" el magad,(persze csak mértékkel) és próbálj jó kedvvel menni az iskolába!

(már többet nem leszel 15 éves!!)

Üdv. 14/f

2017. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!