Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért változnak meg az emberek...

Miért változnak meg az emberek, ha jobbra fordul a sorsuk? Miért nem foglalkoznak már a régi barátokkal, ismerősökkel? Miért csak az ujjal?

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. amikor vállalkozó lettem, már nem igazán tudtam mit kezdeni azokkal az ismerőseimmel, akik csak nyekeregni tudnak, meg a kormányt/sorsot szidni, inkább pozitív emberekkel akartam körbevenni magam, akik előrevisznek, nem hátra.
2016. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MZ.per.X ***** válasza:

Ha van pénzed, akkor kipróbálhatsz, megtehetsz olyan dolgokat, amikről előtte csak álmodoztál.


És itt nem kell nagy dolgokra gondolni, de van olyan ismerősöm, akinek már egy esti sörözés is drága, vele mondjuk nem fogok elmenni meccset nézni, koncertre, külföldre, bárhova.


Na meg sokszor az emberek csak "rákényszerülnek" egymás társaságára.

2016. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert már más körökben mozognak. És itt nem arra gondolok, hogy a gazdagabb körökben, hanem más gondolkodási, vagy kapcsolati körökben.
2016. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert ki akarnak lépni abból a régi felálásból, változtatni akarnak. Akkor is ha ezzel fájdalmat okoznak azoknak akik mellettük álltak.
2016. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De miért kell ellökni azt vagy azokat akik eddig mellette álltak mindig?


És mi van akkor ha az új környezet rossz hatással vám rá mégsem tesz semmit?

2016. szept. 8. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!