Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek szerelmes belém?...

Szerintetek szerelmes belém? Többet érez mint kéne? Leszbikus?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki elég furcsán viselkedik.

Egy buliban barátkoztunk össze 2 évvel idősebb nálam szóval 22. Fiús lány, fiú ruhákat hord meg nem is sminkeli magát meg ilyenek. De ez nem fontos. Mondjuk az én öltözködésem is "fiús" de én a női részlegen vásárolok, festem a hajam, sminkelem magam, meg hordok ékszereket, járok manikűröshöz is stb..

A csaj nem meleg, mert mondta és a barátai is mondták hogy a fiúk jönnek be neki, bár 22 éves létére még egy pasija se volt. És még nagyon bele van esve a 5 seconds of summer egyik tagjába is. Szóval amúgy hetero.

Eleinte semmi se volt, de egy idő után egyre ragaszkodóbbá vállt. Folyton fogta a kezem, és állandóan fogni akarta, féltékeny volt mindenkire akivel csak jóba vagyok akár lány akár fiú, csomó mindenen drámázott és megsértődött, pl ha egy pasira azt modntam hogy milyen helyes vagy valami. Meg amikor egyszer nála aludtam és a szobatársa is ott volt, akkor még a szobatársát is kitúrta csak hogy mellettem fekhessen. Meg folyton ölelgetett, meg hasonlók...

És egy idő után a barátaink furcsállták meg minden.

Nemtom... kicsit azért tényleg furi.



2016. szept. 7. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy szeretethiánya van esetleg?
2016. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nélküled magányos lenne,ezért ragaszkodik. Talán idáig nem voltak olyan barátai akikkel "csajoskodhatott" volna. Most lehet már szinte a tesójának tart :)
2016. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem tudja kimutatni hogy szeret (barátilag)
2016. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

és akinek 22 évesen még nem volt egy pasija sem az már mindjárt leszbi lesz??? ÉRdekes érv...

Ezt inkább vele kellene megbeszélned, mert erre csak ő tud válaszolni.

2016. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!