Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy bár én...

Miért van az, hogy bár én mindent megtettem a barátságunkért, mégsem érdeklem az egyik legkedvesebb barátnőmet?!

Figyelt kérdés
Suliban nagyon szoros volt a barátságunk, aztán eltávolodtunk, mivel máshogy alakult mindkettőnk élete. De megmaradt egy közös barátnő, akin keresztül hallottunk néha egymásról. Ő próbált egyenként rábeszélni minket, hogy közeledjünk egymáshoz, végül én megtettem az első lépést felé. A közös barátnőnk folyton azt sulykolta belém, szinte lelkiismeret-furdalást is okozva ezzel, hogy nagyon hiányzok a régi barátnőnknek. Találkoztunk, átbeszéltük nagyjából az eltelt évek alakulásait, eredetileg lett volna folytatás is,de azóta sem találkoztunk újra,hónapok elteltével sem. Arra hivatkozik, hogy nagyon elfoglalt, nekem pedig már kínos ráerőltetni magam,ha ő nem akarja. Csakhogy iszonyúan fáj, hogy nem kellek. Szinte egy senkinek érzem magam emiatt. Hiába tettem meg mindent a barátságunkért, számára semmit sem érek.
2016. szept. 13. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád, ne legyen emiatt neked rossz érzésed. Sajnos ez van, nem tartanak feltétlenül örökké a legjobb barátok sem. Van aki haver szinten megmarad, időnként találkoztok, de nincs az a nagy "egy percig se nélküled". Felnőtt korban meg pláne. Mindenkinek lesz családja remélhetőleg és a barátok huszad rangúak lesznek.
2016. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!