Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nem akarnak velem...

Miert nem akarnak velem beszelni a volt osztalytarsaim? Nem vesztem veluk ossze. En nem ertem. Ne is keressem oket tobbe? 30/F

Figyelt kérdés

6 eves gimnaziumba jartam. Utana 3-4 evig tartottam a kapcsolatot a volt osztalytarsaimmal. De aztan eltuntem, nem beszeltem veluk tobbe. Teljesen elvagtam veluk minden szalat. Bar igaz, ok sem kerestek igazan. 3 ev mulva aztan egyszer csak felhivtak, amikor unnepeltek, hogy az egyik csavonak vettek a szulei lakast Pesten. Korbe adtak a telefont, 5-en voltak, egyikuk belebofogte, hogy orvos lett, nagyon buszke volt magara. Beszelgettem veluk, es korbe kerdeztem oket, ahogy adtak korbe a telefont, hogy akarnak-e talalkozni velem. Es mindegyikuk lekoptatott. Egyik csavot leszamitva, akit annak idejen a legjobb baratomnak tartottam. Vele talalkoztam is,de megsertodtem vele kapcsolatban dolgokon, es ujabb 4 evre elzarkoztam elole is. Mostanra 8 ev telet el. Azzal a sraccal, aki akart velem talalkozni, megbeszeltuk, hopgy ujra baratok vagyunk, elmondtam neki, hogy nagyon sertodekeny voltam annak idejen, megigertem, ha megint megsertodom valamin, amjd megbeszeljuk. Nem tunok el ujra.

A tobbi csavoval probalnek beszelni skype-on, csak azert, hogy megis tartsam veluk valahogy a kapcsolatot. Nem vesznek fel skype-on, es az e-mailemre se valaszolnak.

Nekik feleseguk van, meg valamelyiknek mar lanyai is. Nem akarnek a csaladjukba bekivancsiskodni, csak beszelgetni. Vegulis ugyanazt kapom vissza, amit en adtam, de akkor is faj. Nem tudom ezt kivel megbeszelni. Maganyos vagyok mostanaban. Nem akarnak velem beszelni. En meg oszatalytalalkozokra nem jarok. 30 evesen nem normalis, hogy ez ennyire megvisel.



2016. szept. 15. 12:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Valoszinu, en arra gondolok: annak idejen sem kedveltek annyira. illetve nem tartottak valami sokra.
2016. szept. 15. 12:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Suli után már nem igazán maradnak meg a barátságok, mindenki el van foglalva magával, családjával, vagy az újabb megismert barátokkal.
2016. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem érted hát írod is a végén. Ugyanazt kapod amit adtál. Már nem kíváncsiak rád.
2016. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak en megprobalnam helyrehozni. Lehet mar tul keso. Az, hogy nem kivancsiak ram, egyertelmu.
2016. szept. 15. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 8 év után már ne próbálj helyrehozni semmit.. Semmi értelme erőltetni, ha egyszer nem kíváncsiak rád.
2016. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme próbálkozni. Nem érdekled őket. Hogy őszinte legyek engem sem érdekel senki a volt osztályomból, főleg nem olyan, akivel amúgysem voltunk barátok vagy összevesztünk. Felnőtt emberek vagyunk, van mindenkinek épp elég baja, a problémás és fölösleges embereket jobb elengedni és a múltba hagyni.
2016. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!